Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-02-2011, 10:56 AM   #12 (permalink)
cadi_bm
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold
Standart Cevap: Kendimi çok yalnız hissediyorum. :(

Heyyyy burda kendini sevmediğini sanan biri mi varr, bu hissettiğin duyguların seninle, görüntünle ilgisi yok die düşünüyorum. Bu kalıplaşmışş kaygılarımızla ilgili. Kopyala- yapıştır yapılmış gibi çok insanda var. Bu insanların tek ortak noktası zihinlerindeki yanlış düşünceler. Birbirleriyle arkadaş olan çoğu insan kusursuz mu dersin? Arkadaşı saçmaladı die terk eden kaç kişi tanıyoruz? Bizi sürekli yargılayan iç sesin işleri bunlarr. Amaa senn hissediyorum ki çok tatlı, sempatik ve kaygısız konuşunca çevresindekileri eğlendirecek bir insansınn. Kendimizi olduğumuz gibi, çok çok sevelim yeter. İçimizdeki küçük çocuğu hep eleştirerek üzüp, kırmayalım. Biz olmazsak kimse olmazz, o halde bizden kıymetlisi var mı Sevgilerrr
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla