Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-02-2011, 12:24 AM   #4 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: bunlarda benim beklentilerim

Alıntı:
rüyaprensesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet haklısın bluegirlx fazlalık olmuş
umarım bu isteklerim gerçekleşir.çok zor bi ihtimal gibi gözüksede
peki ya sen beklentilerine ulaştınmı? ne kadar zamandır telkinleri dinliyosun?
sevgiler...
zor bir ihtimal gibi gözüküyorsa malesef zor gerçekleşecek..o yüzden güven içinde yaşıyorum demenin daha uygun olduğunu söyledim..

evet beklentilerime her geçen gün ulaşıyorum ulaşıp hayatıma yeni beklentiler ekliyorum.gelişimim böylelikle her geçen gün artıyor..

ben ego ve suçluluk telkinleriyle kendime çok şey kattım..mutlu bir evliliğim var artık..bu sadece gelişimimde bir parça..benim olan herşeye olacak herşeye şükretmeyi öğrendim telkinleeri dinleyerek..bilgi sınırsızz..bilgi her yerdee..gerektiğinde ve yeterli olduğumuzda alıp kullanacağız..kullanıyorumm..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla