Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-01-2011, 03:00 PM   #27 (permalink)
Alexandra
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Wink Cevap: Sigarayı Bıraktıııımm!!! Duyduk duymadık demeyinnnnn!!!!!

Alıntı:
Bilge İnan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebriklerrrr! Ve de detayları bekliyorum kuzum :) Biorezonansla oldu sanırım. Meraktayım, neler yaşıyorsun?

Sigaraya yabancılaşmadan bahsediyordu yöntemde. Ama sigara krizine girdiğin gibi bir şey okudum. Aydınlat bizi ve de lütfen azimle devam et yola. Tebrik ediyorum tekrar tekrar :)
Saol canım benim,

Darısı Başına Bilgecim. Evet sigara krizine dün girdim gerçekten.

Ama zor olan sigara içme, çay içme, kahve içme,

tatlıdan uzak dur... Yahu bari kahve içseydim??? Yani kahvesizlik mi bende kriz yaptı sigarasızlık mı bilemiyorum.

Bu sabah uyandığımda sigara içmek aklıma bile gelmedi ta ki kahvaltı edene kadar. Boşluklar var elbette. Yılların alışkanlığı. Pek çok arkadaşım daha yeni sigaradan. Ama ya o ya ben??? Yapacak bir şey kalmamıştı.

Dur bakalım, şimdilik iyi gidiyorum, detoks çayımı da yaptım.

Kantaron çayımı da aldırdım. İçip içip çayları şu zehrinden de biraz daha arınabilirsem, yavaş yavaş daha kolaylaşacak sanırım.

Bir iki saat sonra kahve içebileceğim. İşte onun için saat sayıyorum resmen :))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla