Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-01-2011, 10:51 PM   #10 (permalink)
varonburak
Teğmen

Tesekkür: 34
25 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
varonburak is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Aşık olduğunuz kişi...

Alıntı:
_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de düşünüyordummm ama artık düşünmüyrmmm o bnde bana hissettirdikleriyle var ben de onda ona hissettirdiklerimle varım.... olduğum gibi oldum, hatalarımla ve doğrularımla...ben benim ve benden başkası olmayanım... ne hissediyosa kendisine saklasın ben de artık öyle yapıyorummmm =)
Platonik aşk diyorsun yani... Platonik aşk insanı kendi kendini yakmasıdır.Karşılıklı aşk yoksa ne işe yararki aşk...?

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kalbin hızlı atması çok önemli dee ,karşılık beklemek bu hıza engel olabilir..çok hesap yapmaya gerek yok yani ..senin tabirinle takmak senin kendini ne kadar taktığınla ilgili..yani kendini ne kadar umursuyorsan karşındaki de seni o kadar umursarr..hadi önce kendimizi takalımm..sonrada matamatiği bu kalp çarpıntısı hesabına katmayalım..

Bak bu çok hoşuma gitti sevdiğim kişi gerçekten özgüveni aşırı yüksek ve sevilen biri bende tam tersi be... Bunları göz önünde bulundurucam...
varonburak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla