Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-12-2010, 08:56 PM   #15 (permalink)
KusadasiComputer
Moderator

KusadasiComputer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,447
274 Mesajinıza toplam 927 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bu Yazı Sana...

Alıntı:
aşk kırıntısı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkürler arkadaşım....

bu yazı benim ne zamandır aklıma getirmediğim ilk aşkımı hatırlattı...hiç bir zaman ona seni seviyorum demedim ...belki de benim onu nasıl sevdiğimi bile anlamadı...ben sadece onu uzaktan sevip o masum yüreğimin içinde onu sardım...tam 2,5 yıl süren,sessizce içimde büyüttüğüm,kitaplarımın arasına adını yazdığım,hergün onu belki bir kerecik de olsa görme umuduyla uyandığım günlere gittim....
çok güzel :)

http://twitter.com/#!/kuscomputer (Tüm Bilgisayarla Sorularınızı Twitterdan Sorabilirsiniz. Ücretsiz bir Hizmettir)
KusadasiComputer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla