Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-09-2008, 09:33 PM   #30 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

çalışmalarımıza devam edeceğiz, ama şu öss illetine maruz kalmıştık, tuluyhan uğurlu konseri öncesinde çok hızlı bir hareket halindeydim, konserden umduğum başarıyı elde edemedim,konser muhteşemdi ama benim bu etkinliğe götürebildiğim kişi sayısı 11 de kaldı, yaptığım çalışmayı görseniz, ben bile kendime hayret etmiştim, halkımızın sanata ve böylesi güzel bir organizasyona ilgisiz kalması beni çok üzdü, ve sınav sonuçları açıklandı, bir anda tüm enerjim dibe vurdu, ve dernek çalışmalarımız hız kesti, daha doğrusu benim kadar kimse yürekten işi tutmadı, toplantıya 4 kişi geldi, ben hala gördüğüm herkese projelerimi anlatmaya devam ediyorum, para kazanmam gerekli çalışmak zorundayım, hareket alanım daraldı, ama inanın kendi adıma hele bugün radyomda açıldı............. artık kimse tutamaz, daha fazla çalışmaya başladım, cedrusun dediği gibi bu mevsim dikim için uygun değil, alt yapıyı iyice sağlamlamak lazım, hepinizin desteğine ihtiyacımız var, aldığımız oksijenin hakkını verelim, çooook güzel bir adım, büyük bir adım, hep beraber yürürsek ancak yol alırız, her gelişmeyi size anında bildireceğim, herkes gönüllülük çerçevesinde adım atmaya hazır beklesin, ilk önce çatıyı kuralım, temeli atalım... tapuyuda alalım. yapabilen varsa işyerlerinde ağaçlandırma konusu ile ilgili yazılar hazırlayıp bıraksınlar. ve boş konuşmak yerine ağaç ve oksijeni pırıl pırıl bir hayatı anlatsınlar, sinerji oluşturalım dimiiiiiiiiiii?