Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-12-2010, 03:26 PM   #9 (permalink)
zelzere

zelzere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
zelzere is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ınanmayana etkısı olurmu

Msjı Yazdığın Uzun zaman olmuş. Denedin mi etkisiniz gördün mü?

Ben yinede cevaplıyorum.
Etkilenir tabiki. Çünkü Bilinçli yanımıza söylemiyoruz. Bilinç altına söylüyoruz oraya gönderme yapıyoruz.
Dinleteceğiniz kişiyi bilgilendirmesenizde etkilenir. Ama dinleme süresi uzun olmalı.
Unutmamalı ki inanmak başarmanın yarısıdır. Etkinliğini kabullenende daha kısa sürede etkili olacağını düşünüyorum. Yani bilinçli kısmımızın idrak etmesi biliç altına idrak ettirmemizi kolaylaştırır.
İnanmasada dinletmenizi tavsiye ederim. Ama 21 gün günde en az 3 saat dinlenmeli ve 1 hafta ara verilmeli bu döngü 3 ay sürdürülmeli etkisini görseniz bile devam edin ki kalıcı olsun. Etkinin görünmesi kişiye göre değişebilir. ( Günde 3 saat yeterli olacaktır. Çokta sıkmanıza gerek yok)
Ve Telkinler ilk başlarda sıkıntı verebilir. İşte bu Bilinç altının zorlamasıdır. Şöyle düşünün Bir mahhalle var, pislik yuvası ve siz burayı yıkıyorsunuz. Yerine yeni tertemiz bir yapılanma yapıyorsunuz. O içinizde ki sıkıntıda o mahalledeki yapıyı yıkmanıza karşı gelen insanlar gibi düşünün.
Emin olun sonunda başarılı olacaksınız. Döngüyü uygulayın.
Ve telkinlere yeni ayda başlamanızı tavsiye ederim. ay takvimine bakabilirsiniz.
Gelişim Çağına Ayak Uydur.
zelzere isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla