Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-11-2010, 02:16 PM   #8 (permalink)
neseli ceni
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: İlaçsız Tedavi

Ben de normal ilaçlara karşıyım ama maşallah antidepresanı bi sene kullandım. Grip olsam bi tane ağrı kesici içiremezler. İşte insan uykusunu almış mutlu hissedince diğer rahatsızlıkları görmezden gelebiliyor katlanıyor demek ki..
Bugün 2. günüm dünkü gibiyim daha sakinim yalnız. mide bulantıları baş dönmeleri yok çok şanslıyım. Yazın bi 3 4 gün içmedim alt üst oldum dayanamadım gittim en yakın eczaneden ilacı aldım bu zamana kadar da içtim tabi. Yarıma indirip bıraktım ya ondan belki pek bi çekilme belirtisi olmadı. İlacı bıraktığımın ertesi günü sabah bi arkadaşım 'midem bulanıyor' dedi hemen uzaklaştım ondan şu sıralar bana 1midem bulanıyor lafı 2çok mutsuzum lafı iyi gelmiyor. kendimi sağlıklı mutlu hissetmeye çalışıyorum, şu an alışma sürecindeyim enerjimi yüksek tutmaya çalışıyorum. Uyku düzenimi oturtmaya çalışıyorum. Böyle uğraşlar işte...
Geçicek... Geçicek...
(Ben güçlüyüm, ben iyiyim)
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla