Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2008, 10:16 PM   #6 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Oyun Bu Kez Hayat Kurtardı...

[b] ben baska bi sitede okumusdum ama aynı yazı sanırım tüm internethaber siteleri aynı yerden otlanıyolar :PpP genede inandırıcı gelmedi GTA ya daha dün aynııı ajans çamur atıyodu oyun türkiyedende kaldırsın diye öyle bi ülkedeyizki cocuklar kendini ben pokemonum diye balkondan aşşa atıyo :p maceraya acıgız toplumca bu site onu diyodu gecenlerde tayland olayından snra simdide GTA yi met edici satırlar yazmıs işte habercilik bu :P

hepsi aynı ama dogruluk payıda vardır dogrudur belki belkide yalandır :P GTA 4. serisi baya bi manyakca bi oyun satn 2 . serisinden sonra iyice cozutdurdu insanı teşfik ediyo

btlcm sen çekersin söyleyin artık ne yapar senin yegen bilemem benim yegen bana çok cekdiriyo erkek cocuk dayıya kız cocuk halaya ceker derler ya :D yukarda arama butonu var oradan araşdırabilirsin istedigin şeyleri forumdada cocuk psikolojisi ve cocuk gelişimi isimli bi bölüm var istersen oraya bi göz at super