Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-10-2010, 12:04 PM   #56 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Olumlu İçsel Konuşmaların Önemi

Alıntı:
kediseverim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
anneciğim hasta olduğundan içtiği ilaç yüzünden diş etleri çok zarar gördü ama her diş hekimi yapamaz hastane ortamında tam teşekküllü yeremi götürsem ne yapsam diye günlerdir düşünüyordum danıştığım diş hekimlerinden tatmin edici yanıtlar alamamıştım bu sabah uyanır uyanmaz---lütfen tanrım bu sorunuma yanıt gönder---diye dua ettim ve sürekli bu cümleyi tekrarladım saat 14:15 de ev tel çaldı yanlış numara dedi özür diledi kendini tanıttı aman tanrımmmm diş hekimiymiş inanamadım şaşkınlıktan kekeleyerek-- hazır aramışken size birşey danışabilir miyim doktor bey--- dedim --tabii buyrun --dedi annemin durumunu anlattım bu konuda uzman hocam var oraya gidin çok daha sağlıklı olur dedi tel no verdi....hala inanamıyorum sevinçten çocuk gibi evin içinde koşturuyorum halaaa heyooooo seni seviyorum tanrımmm benim
Harikaymış! Benzerine az rastlanır türden bir deneyim olmuş. Dilerim anneniz için hayırlı olur sevgili kediseverim.

Sevgiyle kalın, sağlıkla nefes alın.