Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-10-2010, 10:43 AM   #24 (permalink)
zamanı_geldi
Üsteğmen

zamanı_geldi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 593
357 Mesajinıza toplam 832 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura aboutzamanı_geldi has a spectacular aura about
Standart Cevap: saçları dökülenleer!

Alıntı:
Bale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mevsimsel benim de dökülme oluyor, ilk bahar ve sonbahar aylarında..ancak sağlık kontrollerimi yaptırırken birde biotin yani H vitaminine de bakıldı..çok düşük çıktı..ve biotin takviyesine başladım..ilk 5000 ile başladım..daha doğrusu 5 gün oldu..fazla kullanmayı düşünmediğim için 5000 ile başladım..bir arkadaşım vitamin gibi biotin kullanıyor..saçları çok cansız ve dökülüyordu...artık saçları dökülmüyor ve küçük saçlarıda uzadı..konu sağlıkla ilgili olabilir biotin miktarınızı ölçtürün isterseniz..

birde diyet yapanlarda da dökülme olur..vücut dirençsiz kaldığı için, doktorlar öyle söylüyorlar..(ama bu bilinçsiz yapılan diyetler için)

doğru teşekkürler..bende en kısa zamanda biotinime baktırayim..
diyette yapıyorum ama bilinçsiz değil..yani yine herşeyden yiyorum ama günlük yediğimin yarısını yiyorum..hemen sonuç verdi tavsiye ederim..