Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-10-2010, 09:00 PM   #52 (permalink)
vittoria è nostra
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: Olumlu İçsel Konuşmaların Önemi

Alıntı:
hayat kadere inat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba günlerdir bu sitede dolaşıp hemen neredeyse bütün yazıları okudum ilgi alanımdalar ve sonunda üye oldum sizlerle paylaşmak istediğim çok önemli tecrübelerim oldu.pasif bir ev hanımlığından ne istersen ne dilersen o olur düşüncesiyle 7 ay önce çıktığım yolculukta inanılmaz olaylar yaşadım (inandığım düşündüğüm istediğim )şu anda Türkiye'nin en iyi en ünlü modacılarından birinin yanında çalışıyorum.Ayrıca Türkiyenin en ünlü bir kaç firmasına tasarım yapmak için anlaşmalarım var. nasılmı başardım? sadece istedim hayal ettim inandım veee oldu.Bunun içinde sürekli yaptığım şeylerden biri Allah'a şükretmek

ne güzel :) okurken benim yüzümü sizin adınıza tebessüm kapladı umarım bu mutluluk başarı ve huzurunuz birömür devam eder:)

yalnız ben şu inanma işini beceremiyorum :( Allaha tabiiki inanıyorum şükrediyorum ancak aşırı bir suçluluk hissim var ve beni affetmeyecek bu nedemle dualarımı kabul etmeyecekk diye düşünüyorum hep her duamda içimi huzur kaplasadasonunda hüzün çöküo kendime ne yüzle dua ediyosun diyorum bazen resmen bu kadar suçluluk çok fazlaaa
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla