Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-10-2010, 01:02 AM   #8 (permalink)
strongman
Üsteğmen

strongman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
218 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
strongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the rough
Standart Cevap: bildiğiniz başka bir yol varsa...

Alıntı:
kediseverim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili hapyyboy işte belkide sebep şudur---arkadaş grubunuzdaki ağır abi sensin o nedenle fazla-- espiri şaka fıkra felan anlatırsam bana yakıştırmazlar bana gülerler çok konuşmayayım--modundasındır farkında olmadan olabilir mi? acaba...yine kendimden pay biçerek söyleyeyim bende tam tersi grubun hakimi ben olmalıyım hep idere eden ortamı ayarlayan hatta hesabı ben ödeyen ev sahibi modunda dolaşan bir tipim biraz sessiz kalsam hemen farkedilir neyin var diye sorarlar--
kedıseverim arkadasım, yorumumu çok iyi okuyup anlamışın aynen dediğn gibi atrafimdakiler genelde beni o şekil tanırlar,belki beni böyle içime kapanık tutan şeyde budur.hani ben bunu bir şeklde aşacağımı biliyorum ama dediğim gibi bir şey anlatmak istediğim zaman o konuyu yada hikayeyi bildiğim halde aklıma gelmiyor akıcı bir şekilde anlatamıyorum.bilmiyorum bendeki unutkanlıkmı yoksa utangaçlıkmı anlamadığım bu.eksikliğin nerde olduğunu bilsem çözüm arıyacam.
strongman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla