Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-10-2010, 12:29 AM   #3 (permalink)
strongman
Üsteğmen

strongman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
218 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
strongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the rough
Standart Cevap: bildiğiniz başka bir yol varsa...

[quote=kediseverim;773916]sevgili happyboy bu şuna benzemiş benim sesim güzeldir evde iş yaparken nerdeyse 24 saat hertelden şarkı söyler hemen hemen her şarkıyı da bilirim ama gel görki biri hadi bir şarkı söyle dediğinde hiç bir şarkı cidden aklıma gelmez öyleee kalakalırım galiba bu insan kendini kasmaktan oluyor eleştiriye açık değilsen ve de mükemmelliyetciysen daha da zor oluyor bildiğini ifade edebilmek...kısır dönü bir nevi ---eleştiriye gelemem ben mükemmel olmalıyım eleştirilemem---gibi birşey bu en azından benimki öyle [/quoevet
evet buna benzer bişey diyebliriz.şunu da diyeyim ben her zaman oyle değilim ve öğünmek gibi olmasın ama arkadaşlarımada hep moral veren ve akıl veren biriyim tek kusurum fazla konuşkan değilim.uzun cümle kuramıyorum,yani kısaca diyeyım arkadaşlar soru sormadan ortamlarda suskun duran ve hiç konuşmayan biraz sıkılgan bir yapım var.
strongman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla