Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-10-2010, 10:52 PM   #40 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bir Dakika Hayatınızı Değiştirebilir.

Onda Bir!

Yaşlı kadın, 50. evlilik yıldönümünde, uzun ve mutlu evliliğin sırrını anlatır kendisini dinleyenlere.

“Evlendiğim gün kocamın, evliliğimin hatrına göz ardı edeceğim on kötü özelliğini listelemeye karar verdim.”

Misafirlerden birisi, listelediği kötü özelliklerden birkaç tanesini saymasını ister.

“Doğrusunu söylemem gerekirse” der yaşlı kadın. “o listeyi hiçbir zaman yapmadım. Ama kocam ne zaman beni çileden çıkaracak bir şey yapsa, içimden ona şanslısın ki; bu listedeki özelliklerden birisi derdim.”

Yaşlı kadın, bir liste yapmamıştı ama ömür boyu mutlu bir evlilik yürütmesini sağlayan bir huy edinmişti: Anlayışlı olmak…