Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-09-2008, 11:17 AM   #500 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Günaydın ,ben ramazanda hep kötü olurdum ama bu sene çok iyiyim .Her sene bir bağımlılığımdan kurtuluyorum .Gamze'le uzunsüredir yeşil çay içtiğimizden çayı aramıyorum kahve içmediğimizden kahveyi aramıyorum .Çay kahve içmediğimdende sinirli olmuyorum.Ben şimdide çekimlerimi tehlike üzerinde yoğunlaştırayım.Çünki hep şey diyorum ramazanda canımıza yetiyor herşeye bahane buluyor ve bizi üzüyor diyorum ve bu söylediklerimi iptal ediyorum.Bunun yerine ben ne yaparsam büyük bir zevkle yiyor ve bize hiç bir zararı yok ve ramazan bize huzur ve bereket getirdidemeyi seçiyorum .

Eşimin doğum gününü çok güzel kutladık bizden yana bir sorun yoktu ama ana oğul birbirlrini çok kırdılar tartıştılar .annesi onun doğum günü olduğunu bile bilmiyordu ama mubarek ramazanda iftar vakti olacak şey değildi.Ama ben yıllarca bana yaptıklarının cezasını çeksinler bende seyredeyim demiştim aynen öyle oluyor bu benim geçmişteki çekimlerim .İşte olmuş çekim yasası örneği.

Şimdide ilerki yaşamım için çekimler yapıyorum ve hepside huzurlu mutlu bir resim çiziyor.Sabah sabah kutlanacak neçok şey var yine Hayal ve Shamanic admin olmuşlar ne güzel desenize bu ayda biz yine kutlamalarla geçireceğiz.Umarım her günümüz bir şölen olsun .Sizleri seviyorum ve iyiki varsınız diyorum Hepimizin yolu aydınlık ve açık olsun