Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-09-2008, 01:18 AM   #14 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Ynt: Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Alıntı:
Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Ama bu beni çok üzüyor ve iki gündür göz yaşım dinmiyor benim.Nefes alamadığımı hissediyorum.Kocaman bir el boğaıma yapışmış, sıkıyor sanki.Çünkü gerçekten çok saçma sebebler yüzünden gidiyorlar.Aslında bu benim korkumdu, yalnış anlaşılmak.Ve ben yalnış anlaşılmalara maruz kalıyorum ve onların gidişini izliyorum sadece.Sanki korkularımla yüzleşiyor gibiyim.Bu da ürkütücü.
Kurby arkadaşım; yanlış anlaşılma korkusu duyduğun için bu sonucu yaşıyorsun.Eğer bu düşünceyi kafandan atarsan eminim artık doğru anlaşılacaksın...

Tavrımızı ortaya koyarken , tepki değil de yanıt verme yolunu seçersek ilişkilerimiz de daha olumlu olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü telkinlerin bende böyle güzel bir sonucu oluştu.Sakin bir şekilde yanıt verebilmek, hepsi bu..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla