Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-10-2010, 02:53 PM   #13 (permalink)
Malicedourden

Malicedourden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
11 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Malicedourden is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: UYANIŞ BELİRTİLERİ

Şu anda çalkalanıyorum. Endişe etmekle, etmemek arasında, üzülmekle üzülmemek arasında gidip geliyorum. Ama farkına varmaya başladığım en önemli şey, endişe ede ede etmemeyi öğrenmek ya da üzüle üzüle üzüntüyü bitirmek ve arınmak. Ama gerçekten bu süreç çok sancılı oluyormuş. Sadece bunları öğrenirken doğru şeyler yapmayı diliyorum. Önce bir bilinmezliğe girilmeliymiş ki bilince varılsın.
Dün sabaha kadar uyumadım. Sabah 5 gibi inanılmaz bir titreme geldi. Sanki evde değilim ve kutuptayım. Tir tir titredim ısıtamadım kendimi. Yatağa girdim, çığlık çığlığa ağlaya ağlaya uyumuşum. Öğlen biraz daha iyi kalktım. Ama şu anda bile hala kalbim sıkışıyor. Oysaki dün akşam üzeri çok iyiydim. Çok iyi hissediyordum. Uzun zamandan sonra duşta şarkılar bile söyledim. Büyük bir enerjiyle akşamki dans derslerime gittim. DErsten sonra arkadaşımla buluşup uzun zamandır yiyemediğim canımın istemediği harika bir yemeği büyük bir keyifle ve zevkle yedim. Biran böyle bir an öyle oluyorum. Ama her geçen gün daha da bilince vardığımı görüyorum. Geçmişimden ve korkularımdan kopuyorum biliyorum. Bambaşka bir ben oluyorum. Ve kendine ne olduğunu bilememek de özellikle benim gibi mantık abidesi ve garantici bir insan için çok zormuş :)))

İyi ki varsınız bütün samimiyetimle söylüyorum. İyi ki varsınız. Sizlere bütün yüreğimle teşekkür ediyorum.
Malicedourden isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla