Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-06-2007, 10:18 AM   #8 (permalink)
gulenyuzum
Teğmen

gulenyuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
38 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulenyuzum is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kilo Verme Güven Telkin İçeriği

[quote=Deria ]
[color=teal]merhaba Atakan bey.
kilo verme telkini dinlemeye başlayalı 15 16 gün oldu. ilk zamanlarda yavaş yavaş iştahım azaldı. ama şimdi midemde sürekli bi şişkinlik hali bi bulantı var. iştahım da baya azaldı hatta kesildi diyebilirim. daha önceleri çok abur cubur yediğim için bu telkini dinlemek kendimi kontrol etmeme yardımcı olur diye düşündüm ama şimdi zorla yemek yer oldum ( belki de iştahımın azalmasında sıcak havaların da etkisi oldu). acil olarak kilo vermemi gerektirecek kadar aşırı bi kilom yok ve kan yapıcı sağlıklı besinler de yemem gerekiyor. acaba sizce kilo verme telkinine bir süre ara mı vermeliyim yada günde beş on kez dinliyorsam üç beş kez dinleyerek sayısını mı azaltmalıyım.
bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Allahim su Deria ya olon banada olsa ben hic istahsizlik nedir bilmedim dinliyeli daha iki hafta olmadi ama du bakalam bekliyorum sabirsizlikla
gulenyuzum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla