Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-09-2008, 04:13 PM   #35 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: sitemizi lütfen basitlestirmeyelim

Alıntı:
sevgiiii Nickli Üyeden Alıntı
Ne yazıkki gördüğüm kadarıyla burda verilen mesaj alınmamış gibi. Bu site bir kişisel gelişim sitesi.Ben bakıyorum bazı üyler ilgisiz ilgisiz her konuyu kopyala yapıştır tekniğiyle foruma taşımaktalar. Merak ettiğim bişey var o kişiler bu ekledikleri konuları kendileri acaba okuyorlarmı? Lütfen arkadaşlar sizden ricam burasını kopyala yapıştır sitesi haline dönüştürmeyin.Kopyala yapıştırı nerden çıkardın diye soranlar olabilir. dusun Ama eklenen konulara bakıyorum saatlerine bakıyorum hiç boşluk yok nerdeyse yani o kişinin okumaya zamanı yok.Ama lütfen beni yanlış anlama benim amacım burda tartışma çıkarmak değil.Ama lütfen kopyala yapıştır bile yapacaksak kişisel gelişim konularında yapalım.Anlayışın için teşekkür ederim
Şimdi arkadaşlar copy paste olmasın diye bir şeyi ben kabul etmiyorum,o zaman açıcağımız başlık altında uzman olmamız yada
o konu altında diploma sahibi olmamız gerekirki kendi fikirlerimizi daha doğrusu doğru bilgiyi paylaşalım(mizah konusunu kastetmiyorum)kaldı ki Atakan beyden tutun Shamanic'e kadar birçok moderatör şimdi okadar olmasada özellikle geçen sene sürekli internet araştırmalarını paylaşıyorlardı.Zaten sitenin buraya gelmesinin sebebide budur.Ve bilgi paylaşımı için ben şahsen rastladığım ve yararlı gördüğüm konuları kopyala yapıştır yapmaya devam edeceğim bu söylediklerim paylaşımlar içindi yani bilgi verme,açıklama,örneklemeleri kastediyorum.
Mizah konusuna gelince evet çok fazla mizahi konular veya başlıklar açılmaya başladı fakat bunu sebebide zaten kişisel gelişim paylaşımlarının neredeyse hiç denecek derecede azalmasından kaynaklanıyor yani mizah konularını eleştirecekseniz öncesinde gerekli paylaşımları yapın derim, yoksa sitenin trafiği tamamen kaybolacak.

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla