Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-09-2010, 09:28 PM   #54 (permalink)
parici
Teğmen

parici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 376
132 Mesajinıza toplam 556 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
parici is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Pınar'ın hikayesi

yine geldiiimmm... ya bugün o kadar ters bir gündüki anlatamam. daha işe başlayalı 1 hafta oldu ve ben geç kaldım bugün... bu yetmezmiş gibi işyerindeki herkese gıcık kaptım, bu işin bana göre olmadığını anladım ve ayrılmaya karar verdim. Geçen hafta bir veteriner kliniği bana iş teklif etmişti ama ben buraya başladığım için kabul etmemiştim. Bu akşam işten çıkar çıkmaz kendimi klinikte buldum meslektaşımla anlaştım ve şu anki işimden ayrılıp oraya başlamaya karar verdim. Klinikten çıktıktan sonra o kadar mutlu ve huzurlu hissettimki kendimi anlatmaya kelimeler yetmez. içim rahatladı yaaaa... şimdi yarın işten ayrılmak istediğimi nasıl sölicem onu düşünüyorum daha başlayalı 1 hafta oldu bi şekilde söylicem çünkü ben orda mutlu değilim, bu hayatı bir kere yaşayacağım ve beni mutsuz edecek hiçbişeyle uzun bir süre uğraşmak istemiyorum. Hadi bakalım hayırlısı yarın olsun bakalım nolcak yarın yine görüşürüz günlükcüm

ben mutluyum
ben huzurluyum
ben zenginliği seçiyorum
iyiki varım

byeeeeee