Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-09-2010, 07:25 PM   #10 (permalink)
darkdays
Teğmen

Tesekkür: 12
113 Mesajinıza toplam 576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
darkdays is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: dershane olmadan kazanabilir miyim?

eşit ağırlık öğrencisiym ama sözelden tercih yapamyı düşünüyorum.iletişim istiyorum.gitmelisn diyen arkdaasları dinylerek bikaçgün daha deneyym dedm geri kaldıgım içinn okadarrr ödev yığdırdılar ki önümeee.ben nasıl sters olmiyayımm . sallasaam onları bana ne kazandırcak hiçbişey.. kendmi sorunlu hissediyorum bakıorum dershanedeki arkdsara ne kadar rahatlar..benn bide ortaamı insnaları çok kafya takıorum..dersee de veremirum kendmi ozaman..basımda kaldırmıo 8 saati. sabah saatinde kalkp 7,8 saat derse girip.bide etütler fln sonra eve gell..ödev yetiştirr.düşünmek bile beni okdr yoruyor ki..kendimee güvenim yok.çevremdekiler herkes gidiyor nie gitmek istemiorsun olayı var.senden bişi olmaz bakışlarıdda cabasıı...off offf..daha son sınıf oldugm için bu rahtlık bende var bide glba. ki buna rahtlık değilse.gelecek kaygısınada düşüyrum.ama o streside kaldıramıorum..polislk sınvlarna girecektm ama yasımı tam tamamlamdgm için oda olmayacak...çokk yazdımm..kbkmayın.
darkdays isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla