Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-09-2010, 03:05 PM   #15 (permalink)
zahiri
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough
Standart Cevap: Yardımınıza ihtiyacım var

Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
10 yıldır babam benimle konuşmuyor..Yanlış birşey yaptığımdan falan değil, sadece yaptığım birşeyin ona ters geldiğinden dolayı..

10 yıldır kendisiyle barışmaya çalıştım. Sadece ben değil, herkes konuştu babamla o senin kızın barış vs diye..

Bu bayramda yine gittim ve giderken dedim ki, babam benimle barışsın barışmasın artık önemli değil.Benim bir ailem var ve ailemi görmek için gidiyorum..Ve babam benimle barıştı..

Sıkı sıkıya tutunduğumuz istekleri serbest bırakmadığımız için gerçekleşmiyor. Evren kendisine güvendiğimiz titreşimini alamıyor çünkü..

Korkularımıza engel olamayız elbette..Korkularımızı zihnimizde sürekli tekrarlayarak onlara anlam yüklersek Evren de dileğimizin bu olduğunu düşünerek gerçekleştirir..

Hepsini biliyorsun Melda'm.Biliyorsun da bildiklerini hatırlamaya ihtiyacın var ve gerekirse tükenene kadar anlatacağım sana. Diğer arkadaşlarımızın yaptığı gibi.
Seni seviyorum
sahanesinn!