Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-09-2010, 08:44 PM   #28 (permalink)
MMSI
Üsteğmen

MMSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
217 Mesajinıza toplam 760 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MMSI is on a distinguished road
Standart Cevap: Subliminal Kayıt Programı (subliminal record 8)) versiyonu.

Alıntı:
dreamland Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar kullanımı şöyle. önce sesinizi kaydedin rec ile. 1. kanala yükleyin ve ses yükseliğini ses osiloskobunda yandaki bölümde ekran göstergesindeki ses dalgalanma çizelgesinde kırmızılar görünmeyecek şekilde yeşil ve mavi değerlerde olacak şekilde ses yüksekliğini düşürün yaklaşık %10 ve civarı olabilir.sonra subliminal brain wawe hz. ayarlarını yapın mesala alfa beta teta vs. mantıklı ve amaca göre bideğer olsun olurmu! sonra müziğimizi 2. kanala yükleyip ses ossiloskoptan yine yükseklik ayarını yapın seskaydını örtecek şekilde kırmızı değerlere ulaşabilir. En son rec tuşu kaydı başlatıp , 1.2. kanalı veya daha çok ses dosyasını oynatın kayıt bitiminde istediğiniz formatta kayıt yapın. Master ses kayıtlarınızı yüksek birate ses değerinde kayıt yapmalısınız. Sonra istediğiniz gibi dönüşüm yapa bilir siniz.
Muhabbet ve selamlarımla Dreamland... (hayal ülkesinin, mütevazi sakini.)
elimde ders çalışma ile ilgili bir forumda olumlama kısmından aldığım bir metin var buna subliminal kayıt yapacağım ama bir sorunum var programı indirdim buraya kadar herşey tamam kayıtıda aldım gel gelelim '' ses osiloskobunda yandaki bölümde ekran göstergesindeki ses dalgalanma çizelgesinde kırmızılar görünmeyecek şekilde yeşil ve mavi değerlerde olacak şekilde ses yüksekliğini düşürün yaklaşık %10 ve civarı olabilir '' burasını bir türlü anlayamadım. Ses yukseklıgını nasıl düşüreceğim konusunda yardımcı olurmusunuz ?