Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2010, 06:54 PM   #22 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Bale
Teğmen

negatif bir görevli..işim onunla ve ona yaptırmam gerek
içeri girmeden önce, bütün güleryüz ve pozitif haliyle bana baktığını ve çok yardımsever olduğunu işimi kolaylıkla hallettiğimi imgeledim..neredeyse ayağa kalkıp yolcu edecekti..çokmutlu oldum :)

esyu_es
Teğmen

Alıntı:
Bale Nickli Üyeden Alıntı
negatif bir görevli..işim onunla ve ona yaptırmam gerek
içeri girmeden önce, bütün güleryüz ve pozitif haliyle bana baktığını ve çok yardımsever olduğunu işimi kolaylıkla hallettiğimi imgeledim..neredeyse ayağa kalkıp yolcu edecekti..çokmutlu oldum :)

Süpermiş...Şu enerji ile doldurup serbest bırakma olayını anlatır mısınız?..Bir de bu imgeleme hayal etmek mi?.Serbest bırakmak nasıl oluyor...?

Bale
Teğmen

Alıntı:
esyu_es Nickli Üyeden Alıntı
SÜPERMİŞ... ŞU ENERJİ İLE DOLDURUP SERBEST BIRAKMA OLAYINI ANLATIRMISINIZ.. BİDE BU İMGELEME HAYAL ETMEK Mİ? SERBEST BIRAKMAK NASIL OLUYOR .... ??

Bende ilk foruma girdiğimde;
Bengusu'nun yaşadıklarını okuyunca hayrete düşmüştüm, ve kendisine sormuştum;

Bengusu;

"ben dileğimi sanki olmuş gibi düşünüyorum olunca hani ayaklarım yerden kesildi derler mutluluktan öyle hissediyorum dileği gönderiyorum oldumu olacakmı diye bir daha düşünmüyor hayatıma devam ediyorum " diye yanıtlamıştı.

Aynı gün bir konuğumuz gelecekti, öncesinde canım badem ezmesi çekti..ve içimden konuğumuzun bana getirdiğini düşündüm. ve unuttum..üstünde durmadım..konuğumuz elinde şık bir paketle badem ezmesi getirmişti...

bu olaydan sonra denedim...ve denediklerimde Başarılı oldum..

mutlulukla düşünüyorum, sonra serbest bırakıyorum..unutuyorum :)

(bende yeniyim, anlatabildim mi bilmiyorum)

bengusu
Moderator

çok güzel açıklamışın süpersin bol bonuslu günler diliyorum

CaSaNoVa
Teğmen

Bende th secret filmi seyretmiştim ondan sonra bu gibi konulşara merak sardım.

Henüz uygulamadım ama hep aklımdaydı bu çekim yasası ,istemek filn

Düşündümde benim isteklerimin çoğu gerçekleşmiş(küçük şeyler) bugün farkına vardım bunun

sadece istemekle olmuyor bu kalpten isteyeceksin gerçekten birde fazla üstünde durmamak gerekiyor

Benim istediğim küçük şeyleri demekki hissederek söylemişim gerçekleşti ama istedeiğim zmn bütün günü illede bu olsun diye düşünmedim saatlerce sadece bi 1.2 düşündüm dk okadar

su'ya türkü
Teğmen

insanın inandığı şey gerçekse böyle olduğuna inan insanların haklı çıkma olasılığı fazladır.
ancak ben evrenin bonusuyla geri göndermesi konusunda tereddütlüyüm.

bir şeyi ancak istersek ve çalışırsak elde edebiliriz gibi geliyor bana. şanslı doğanlardan olamadım bi türlü:)

gökkuşağı yiyip kelebek kusmak istiyorum :))))

bartun06
Teğmen

Alıntı:
su'ya türkü Nickli Üyeden Alıntı
insanın inandığı şey gerçekse böyle olduğuna inan insanların haklı çıkma olasılığı fazladır.
ancak ben evrenin bonusuyla geri göndermesi konusunda tereddütlüyüm.

bir şeyi ancak istersek ve çalışırsak elde edebiliriz gibi geliyor bana. şanslı doğanlardan olamadım bi türlü:)

gökkuşağı yiyip kelebek kusmak istiyorum :))))

Bende aynen sizin gibi düşünüyordum bir zamanlar, şimdiyse tam tersini düşünüyorum, bugünkü düşünce tarzınızın meyvelerini yarın toplayacaksınız, çünkü bugün önceki düşüncelerinizin meyvesini yiyorsunuz.

Önce içinizdeki olumsuzlukları olumlularla değiştirin

Hasta olmayacağım yerine hep sağlıklı olacağım diye başlayın mesela

yagmur7
Teğmen

Ben ,kpss 'ye hazırlanıyorum.

Kuantum düşünceyi uyguluyorum fakat bir şey kafama takıldı,hayal etmek konusunda.

mesela kafam da belirlediğim bir kamu kurumu yok. hani ille de şura da çalışayım demiyorum.yeterki kamu kurumu olsun diyorum.Ne şekilde hayal kurmak doğru olur bu konuda?

Tek isteğim kamu da halkla ilişkiler,ik ya da idare de çalışmak....

su'ya türkü
Teğmen

Alıntı:
bartun06 Nickli Üyeden Alıntı
Bende aynen sizin gibi düşünüyordum bir zamanlar, şimdiyse tam tersini düşünüyorum, bugünkü düşünce tarzınızın meyvelerini yarın toplayacaksınız, çünkü bugün önceki düşüncelerinizin meyvesini yiyorsunuz.

Önce içinizdeki olumsuzlukları olumlularla değiştirin

Hasta olmayacağım yerine hep sağlıklı olacağım diye başlayın mesela

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

düşüncelerinizin tam tersi yönde değiştiğini söylemişsiniz.
yanlış anladıysam düzeltin ama artık Başarılı ve mutlu olmanın istemek ve başarmaktan değil de sadece istemek ve inanmaktan mı geçtiğini düşünüyorsunuz.

olumsuz düşündüğüm konular var. her insanın olduğu gibi. ama bu olumsuzluklar benden kaynaklanan mı yoksa gerçekten olumsuz olan şeyler mi önce bunların ayrımına varmak gerekmiyor mu sizce de?
ve bu ayrımı yapmadan olumsuz şeyleri olumlu gibi düşünmek kendini kandırmak değil midir?

son dediğiniz şeyi yapmak kim için olursa olsun kendisi hasta olarak gördüğünü gösterir. çünkü hasata insanlar sağlıklı olmayı diler. burda bilinçaltına tam tersi bir mesaj gitmiyor mu?