Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2010, 06:25 PM   #17 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

tugcete
Teğmen

Selamm size bugünkü olayımı anlatıyım. Bugün misafirliğe gittik. ama tatlı yoktu. dedim ki ayy bi tatlı olsa. kalabalık bir topluluktu. ev sahibi al sana kurabiye iki tane vardı dedi. bende geçtim bi köşeye afiyetle yedim. farkında olmak güzel oluyor. bi de bugün Deniz manzaralı ev imgeledim. gittiğimiz kişinin evi denizi görüyordu hoşuma gitti. annem daha iyi şeylerde düşünebilirsin o zaman dedi böyle bi şey varsa. ne biliyim bazen korkuyorum büyük şeyler düşünmeye

simetra
Teğmen

evet.herkese merhaba.uzun bir aradan sonra yine sizlerleyim.
bu uzun arada boş durmadım kendim ve ailem için büyük bir dilek edindim ve beklemedeyim.daha vakit var sabırlıyım. ve gerçekten olacağı günü bekledikçe süper bir heyecan sarıyor benliğimi.çekim yasasını daha öncede denedim kimi oldu kimi olmadı.ancak diyorum ya bu kez dehşet bir biçimde inanç var içimde.aklıma geldikçe titriyorum resmen.ve bir anda ya olmazsa diyorum.biliyorum bunu asla düşünmemem lazım.ama savunma mekanizması işte olmazsa gerçekleşmemiş beklentinin vereceği üzüntüden kendimi korumaya çalışıyorum.ve tam böyle düşünürkende eğer böyle düşünürsen bununla karşılaşırsın diyorum..bana biraz cesaret lazım ..kesin olacak diyemiyorum..olmazsa fikri aklımdan çıkmıyor...ama çok ümitliyim..

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
simetra Nickli Üyeden Alıntı
evet.herkese merhaba.uzun bir aradan sonra yine sizlerleyim.
bu uzun arada boş durmadım kendim ve ailem için büyük bir dilek edindim ve beklemedeyim.daha vakit var sabırlıyım. ve gerçekten olacağı günü bekledikçe süper bir heyecan sarıyor benliğimi.çekim yasasını daha öncede denedim kimi oldu kimi olmadı.ancak diyorum ya bu kez dehşet bir biçimde inanç var içimde.aklıma geldikçe titriyorum resmen.ve bir anda ya olmazsa diyorum.biliyorum bunu asla düşünmemem lazım.ama savunma mekanizması işte olmazsa gerçekleşmemiş beklentinin vereceği üzüntüden kendimi korumaya çalışıyorum.ve tam böyle düşünürkende eğer böyle düşünürsen bununla karşılaşırsın diyorum..bana biraz cesaret lazım ..kesin olacak diyemiyorum..olmazsa fikri aklımdan çıkmıyor...ama çok ümitliyim..

Merhaba, tekrar hoşgeldin aramıza. Çekim yasasını yeni yeni öğrendiğim 2007 yılında yeni mezun olmuştum aynı ayda babam vefat edince işe filan uzunca müddet odaklanamamış ve arkadaşlarımdan baya bir geride kalmıştım. İiçimdeki acıyla hiçbirşey yapmak gelmiyordu sanki yaşasam, ne olacaktı, geleceğim ne olacaktı pek umrumda değil gibiydi. Herşey üstüste gelmişti. Mezun olduğum ay aynı zamanda aşık olmuştum. Sanki bir boşlukta yaşar gibiydim aradan aylar geçti ben kendimi yavaş yavaş toparlarken gerçeklerde su üstüne çıktı ve iş aramam gerektiğini farkettim. Başlarda öylesine cv oluşturmuştum ve onu unutmuştum orda cvm durunca beni bulurlar nasılsa diye düşünüyordum ama iş aramak öyle değilmiş ki İşte kendime geldiğimde iş aramaya koyuldum ama yok yok. Benimle aynı durumda olanlar iş mülakatlarına sınavlarına çağırılıyorlar beni çağırmıyorlar. Bir şeyleri kesin yanlış yapıyorum ben dedim arkadaşımın cvsiyle kendiminkini tek tek kontrol ettim ve farkı buldum. Onun ciddi iyi referansları vardı ve ben öylesine tanıdığım birkaç kişiyi yazmıştım. O bildiği herşeyi en ufak kırıntısına kadar yazmıştı ben öyle yapmamıştım hemen elimde nakadar sertifika varsa, ne kadar hobim varsa hangi klüplere üyeysem hepsini doldurdum. Referanslarımıda okulda hem öğretim görevlisi olup hemde bankalarla çalışan çok değerli hocamın ismini yazdım ve birde mesleğinde çok Başarılı olan ve beni iyi tanıyan birini yazdım. Bu sefer sınavlara mülakatlara davet edildim ya ben beğenmedim işi yada sınav kısmından geçemediklerim oldu. O sırada secret kitabını yeni okuyordum. Yavaş yavaş uyguluyordum. Onu okudukça işe gireceğim inancı dahada bir kesinleşmişti. Akbankın İstanbuldaki sınavı için 1 gün önceden gidip otelde kalmıştım ve yanımda secret kitabını götürmüştüm. Aklıma olumsuz düşünceler girer girmez hemen onu okuyup kesin olur nasılsa diyordum ve içimi rahatlatıyordum. Birkaç gün öncesinde de başka bankaların mülakatlarına girmiştim iyi geçmişti. Secret kitabını okuduğum içn daha olumlu bakıyordum herşeye. Taksimdeki gürültülü neşeli kalabalığın sesine rağmen dışarı çıkmamıştım elime kitabımı aldım, çayımı yudumlarken hayallerimi kurdum işle ilgili masa başında çalıştığımı hayal ettim. O zaman işle ilgili tek hayal edebileceğim o olduğu için aklıma geleni hayal ettim tabi:)) güzel şık takımlar giyip bankaya girdiğimi hayal ettim. Sonra Ankaraya eve döndüğümde secret kitabının hangi sayfasıydı bilmiyorum ama biryerinde iş görüşmesiyle ilgili kabul edildiğinize dair konuşma diyalog yazın ve sürekli ona bakın gözünüzün önünde dursun diyordu yada ona benzer birşey tam hatırlamıyorum ben size daha öncede bahsettiğim o diyaloğu yazdım ve ertesi günü işe kabul edildiğime dair telefon geldi. İçinize endişe düştüğü an alın secret kitabını yada çekim yasasıyla ilgili herhangi bir kitabı okuyun ve işle ilgili yada hayaliniz ne ise onunla ilgili olumlu hayaller kurun imgelemeler yapın. O anda içinize kesin olacağına dair o güçlü his gelip sizi buluyor ve o andan sonrada zaten kolayca gerçekleşiyor dileğiniz. Sevgiler.

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
tugcete Nickli Üyeden Alıntı
Selamm size bugünkü olayımı anlatıyım. Bugün misafirliğe gittik. ama tatlı yoktu. dedim ki ayy bi tatlı olsa. kalabalık bir topluluktu. ev sahibi al sana kurabiye iki tane vardı dedi. bende geçtim bi köşeye afiyetle yedim. farkında olmak güzel oluyor. bi de bugün Deniz manzaralı ev imgeledim. gittiğimiz kişinin evi denizi görüyordu hoşuma gitti. annem daha iyi şeylerde düşünebilirsin o zaman dedi böyle bi şey varsa. ne biliyim bazen korkuyorum büyük şeyler düşünmeye

Düşün ve olacağına inan. Kesin oluyor.

sebastin
Teğmen

yahu o kadar kendimi telkin etmekle uğraşıyorum, Kuşkularımın ötesine geçip rahat ve huzurlu olmak için hep olumlama yapıyorum ama günden güne daha da batıyorum. bu nasıl iştir anlamıyorum. bir dünya borcum birikti, kısa bir zamanda ödemezsem icracılar peşimde dolanacak! napacağımı bilmiyorum valla!

ben nerede hata yapıyorum hala anlamadım!

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
sebastin Nickli Üyeden Alıntı
yahu o kadar kendimi telkin etmekle uğraşıyorum, Kuşkularımın ötesine geçip rahat ve huzurlu olmak için hep olumlama yapıyorum ama günden güne daha da batıyorum. bu nasıl iştir anlamıyorum. bir dünya borcum birikti, kısa bir zamanda ödemezsem icracılar peşimde dolanacak! napacağımı bilmiyorum valla!

ben nerede hata yapıyorum hala anlamadım!

Şuanda bu olumsuz cümleleri buraya yazarak ve şikayet ederek bir yanlış yapıyorsun mesela. Mutlu olacağın şeylerle uğraş, evde sürekli komedi filmi, dizisi izle, güzel sözleri olan şarkılar dinle, olumlu insanlarla görüş. Sürekli dik dur ve daima gülümse. O esnada mutluluğu yakaladın sen zaten işte o an çekil odana ve isteklerini yaz sonra tek tek olduğunu imgele, hayal et, bizzat içinde ol ve yaşa sonrada nasılsa olur deyip hayata devam et unut bekleme sürekli. Eminim bilinçaltında endişe var. Bunu kovmak zor değil. Dediklerimi yap, mutlu et önce kendini. Paranın nerden geldiğini değil. Paranın geldiğini imgele. Mesela dertlerin bitmiş kafan rahat koltuğunda huzurla oturup kahve içtiğini imgele. Hesabında ihtiyacından fazla paranın geldiğii imgele. "bugun bana hiç beklemediğim yerden 100.000 tl gelecek de. O andan sonra gözün kulağın açık olsun. Bir şekilde bir fikir kafanda ampul gibi yanabilir, biri sana bir öneri sunabilir. Bu illa hesabına para gelmesi olmayabiliyor. Öyle bir fikir geliyorki aklına bunu neden daha önceen düşünmedimki diyebiliyorsun. Şimdiden tebrikler

vitamin61
Yüzbaşı

Hayallerim gerçekleşiyor, çok tatlısın ya foruma geldiğinden beri renk kattın aramıza, ışıl ışılsın maşallah...

bengusu
Moderator

yanımda 500tl vardı.pazartesi bankaya yatıracaktım.çok sevdiğim birinin 400Tl ihtiyacı vardı.benden istedi...pazartesi o parayı yatıracagımı bile bile verdim ve imgeledim bundan daha fazlası bana gelecek ve ben bankaya yatıracağım diye....ve hiç sorgulamadım olurmu olmazmı diye...
pazartesi arkadaşım geldi yanımda 600tl var ben harcarım ay sonuna kadar sende kalsın dedi.banka işini hallettik.bir arkadaşımda temmuzda ödeyeceği parayı bu gün getirdi buda bonusu oldu.her kese bol bonuslu günler diliyorum sevgiyle mutlu kalın

tugcete
Teğmen

ooo iyiymiş gerçekten :) hazine bulmuş gibi sevinmişsindir. ne güzel

DeLiTaY21
Üsteğmen

ya benim dileklerim içinde bir imgeleme,iki nokta denemeleri yapın bir el atmışken:)valla bu tarz şeyleri ben kesin yapamam,her şeyi uygulasam yine olmaz...