Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2010, 06:19 PM   #16 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

bengusu
Moderator

bu sabah erken kalkamadım akşama misafir gelecek.ben arkadaşımın oğlunun doğum gününe gideceğim...hazırlıkları ne zaman yapacağım bilmiyorum. evi toparlayıp arkadaşıma gittim.çocuklar oynarken ben akşamki misafirlerin geç geleceğini gelirken de bir çeşit pasta getireceğini imgeleyip serbest bıraktım....eşim bizi almaya gecikti.ben o kadar rahatım ki evrene siparişi gönderdim....biz eve dönerken arkadaşım arayıp saat 9 da geleceğini söyledi...buda bana 2 saat kazandırdı.geldiklerinde de ellerinde börek vardı....evet dileğimievrenegönderdim bonusuyla geldi...herkese bol bonuslu güzel günler diliyorum

Ben_Sen_ve_Gofi
Teğmen

harıkasınz yaa.bu seviyeye gelmek için daha çoook:)) telkin dinlemeliyim sanırım

tugcete
Teğmen

Bende secret kitabını okudum. ve çekim yasası kitaplarını, kuantum sıçrama v.s ondan sonra farkındalığım arttı. bişey istediğimde olduğunu farkettim. ve bunun sayısız örnekleri var. size birini anlatıyım. canım çok pasta istiyordu ama akşamda olmuş. alıp gelemedik. öyle pasta krizi içinde otururken zırr kapı çaldı kuzenim elinde pastayla geldi. tabi ağzım açık kaldı. mesela film olsada izlesem diyordum dvde. bi baktım komşu al bu dvdler senin olsun izlersin dedi. dedim artık bu kadar olmaz :) ama kitapta büyük şeylerin biraz daha zaman aldığını okumuştum. en iyisi imgelemeye devam etmek. bakalım daha neler olucak

Ben_Sen_ve_Gofi
Teğmen

ufak bir iki tanede benden:)
dün akşam bu konuyu bayağı bir okuudm.o gazla:) bugün bende deneyeyım bakalım şu cekım yasasını dedım.
bugün carsıda yürüken,ilerdeki trafık ışıklarında belklemek istemedım.ve dedımkı;ben ışıklara geldiğimde ;yol açık olacak;yani hiç beklemeden karşıye gececegım dedım.ama ıyıce bı ıcten ıstedım ve daha fazla üstünde durmadım ve yola koyuldum.sonra dileğim oldu ve ben beklemeden gectım karşıya:D
ıkınıcısı,alışverış merkezınden birşeyler aldım.cebıme elimi attım ;bozuk paralar dolu.. acıkcası ;aldıkalrıma paramın yeteceğini sanmıypordum.ama dedımkı içmden;param yetecek;kasıyer para üstü verecek dedım ve saldım gitti...eehh kasaya geldım ve evrene verılen mesaj basarıyla alınmıştı :)
bir diğerıde,alışveriş merkezıne gelmeden önce;alışverısten sonra durağa geçtiğimde;ilk gelen otobüs 2 numaralı otobüs-benım yurduma giden-olacak ve bu otobus ;ben durakta beklemeye basladıktan sonra gelen ilk orobüs olacak dedim.alışveriş sonrası;durağa geçtim ve iki dakıka bekledım,ilk gelen otobüs hangısıydı dersiniz?eveet bildiniz:) 2 numaralı otobüstü
biliyorum ;bunlar ;çok ufak şeyler sizler için;fakat ufaktan başlamak lazım,ilerde daha iyileri olacak emınım.bunlar sadece deneme amaçlıı.;))

Ben_Sen_ve_Gofi
Teğmen

bu arada hızlı yazdığım için;çok yazım yanlışı yapmışım..afedersiniz:) bunu çok sık yapıyorum malesef:))

bengusu
Moderator

harikasınız gerçekleşen isteklerinizi yazmak bu konudaki farkındalığınızı artırır ve isteklerinizi hayatınıza çekmenizi hızlandırır bol bonuslu bir hafta olsun sevgiyle mutlu kalın

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı
bir süre dinlenmek istiyordum.çok yorulduğumu hissettim.genelde yıllık iznimi yazın kullanırım.çok fazla aldığım kitapda var okunacak.kayınvalidem kızıma bakıyor.2 hafta kadar kızına gideceğini izin alıp kızıma bakmam gerektiğini söyledi.bende 2 hafta izin aldım çocuklarla bol bol vakit geçirip kitap okuyorum...kendimi dinlenmiş zinde hissediyorum..ağzımızdan çıkan her şey gerçekleşiyor.her söz bir kapı açıyor ama çöplük manzarasına ama Deniz manzarasına bakıyor.....bol bonuslu bir hafta olsun iyi ki varsınız

,
Ne güzel olmuş oh iyi dinlenmeler valla süper. Bende evlenmeyi seçiyorum. Mutlu olmayı seçiyorum.

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı
bu sabah erken kalkamadım akşama misafir gelecek.ben arkadaşımın oğlunun doğum gününe gideceğim...hazırlıkları ne zaman yapacağım bilmiyorum. evi toparlayıp arkadaşıma gittim.çocuklar oynarken ben akşamki misafirlerin geç geleceğini gelirken de bir çeşit pasta getireceğini imgeleyip serbest bıraktım....eşim bizi almaya gecikti.ben o kadar rahatım ki evrene siparişi gönderdim....biz eve dönerken arkadaşım arayıp saat 9 da geleceğini söyledi...buda bana 2 saat kazandırdı.geldiklerinde de ellerinde börek vardı....evet dileğimi evrene gönderdim bonusuyla geldi...herkese bol bonuslu güzel günler diliyorum

Ne kadar güzel ya çok sevindim. Yaşasın sözcüklerimiz birer sihir. Herbiri ayrı ayrı kıymetli değerli.

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
tugcete Nickli Üyeden Alıntı
Bende secret kitabını okudum. ve çekim yasası kitaplarını, kuantum sıçrama v.s ondan sonra farkındalığım arttı. bişey istediğimde olduğunu farkettim. ve bunun sayısız örnekleri var. size birini anlatıyım. canım çok pasta istiyordu ama akşamda olmuş. alıp gelemedik. öyle pasta krizi içinde otururken zırr kapı çaldı kuzenim elinde pastayla geldi. tabi ağzım açık kaldı. mesela film olsada izlesem diyordum dvde. bi baktım komşu al bu dvdler senin olsun izlersin dedi. dedim artık bu kadar olmaz :) ama kitapta büyük şeylerin biraz daha zaman aldığını okumuştum. en iyisi imgelemeye devam etmek. bakalım daha neler olucak

Eğer büyük şeylerin biraz daha zaman alacağını düşünürsen aynen öyle olur sakın. Zamanıda aslında bizler karar kılıyoruz. Bilinçaltımızda öyle düşünüyor bu zorya uzun sürer yada olmaz diyor bunları yıkmamız gerek. Herşey ama Herşey istediğimiz zaman diliminde gerçekleşiyor ve ben kitaplardan da yaşadıklarımdan da böyle anladım. Bu süper birşey öyle değil mi? Oturup bir kağıda önce ne istediğimizi yıllık sonra aylık sonra haftalıkı sonra günlük yazıp sonra dadetaylarını anlaytsak sonra oturup tel tek imgeleme yapsak yada iki nokta yapsak ve serbest bırakıp onların nasılsa olduğunu düşünerek göbek atsak mutluluktan eminim hepsi kesin gerçekleşir. Sevgilerrrrrrrrrrr.