Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2010, 06:07 PM   #13 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Ben Bengusunun bu başlığındaki yazılarını okuyarak öğrendim. Biliyordum birşeyleri ama doğru uygulamıyordum, bazıları tesadüf gerçekleşiyordu ama onun sayesinde tam öğrendim denilebilir:) Bu yüzden Bengusu'ya çok teşekkürler paylaşımları için. İyiki varsınız arkadaşlar.

bengusu
Moderator

Alıntı:
vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı
Bu başlıkta özellikle bengusu ve hayallerim gerçekleşiyor un yazılarını takip ediyorum. Hem sizin adınıza mutlu oluyorum hem de inancım artıyor. İyi ki varsınız...

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı
Teşekkürler canım. Ben Bengusunun bu başlığındaki yazılarını okuyarak öğrendim. Biliyordum birşeyleri ama doğru uygulamıyordum, bazıları tesadüf gerçekleşiyordu ama onun sayesinde tam öğrendim denilebilir:) Bu yüzden Bengusu'ya çok teşekkürler paylaşımları için. İyiki varsınız arkadaşlar.

çok teşekkür ederim..burada paylaştıklarım birilerine faydalı oluyorsa ne mutlu bana.buraya yazmak çekim yasası konusunda farkındalığımı artırıyor sizde paylaşın arada dönüp okuyun bol bonuslu günler olsun...çekiminiz tavan yapsın iyi ki varsınız...

jormungandr
Teğmen

Dün acil bir durum için Ankara'ya gitmiştim.Günübirlik gidip tekrar dönücektim.İşlerimi hallettim ve dönüş biletini almak için internete girdim tabiki tüm biletler satılmış..Aceleye getirdiğimden dönüş biletini almayı unutmuştum ve şimdide bilet yoktu.Bana uyan trenin kalkmasına 3 saat gibi bir süre vardı.Dur bakalım belki bi rezervasyon iptal olur düşüncesiyle biraz daha kurcaladım neti :)sonra dedim neden bir çekim yapmayayım(!)kendimi trene binmiş ve camdan dışarıyı izlerken tasavvur ettim.bunu beş dakika kadar yapmıştım ki akabinde bir yer bosaldı ve biletimi aldım :)Yasa her daim işliyor bunu bilmekte bize sonsuz bir güven veriyor.Yeter ki buna inanalım ve akan bereketi görmeyi başaralım..

carpediem27
Teğmen

Güçlerimizin farkında olmamız ne kadar güzel (: bu konu için bir söz buldum ben ya da değiştirdim diyelim: Nazar etme ne olur, hayal et seninde olur

bengusu
Moderator

ne güzel her kes istediklerini gerçekleştiriyor....
bol bonuslu bir hafta olsun arkadaşlar...mutluluğunuz tavan yapıp bütün dilekleriniz adresinize bonusuyla teslim gelsin..

sevgiyle...

naz78
Üsteğmen

günaydın herkeze bende size bir çekimi anlatayım ama inanılmaz mutlu oldum annemler bize gelmişlerdi ve 4 gündür bizdelerdi annem kuran okur her sabah kuran ın varmı dedi evet dedim getirdim verdim neyse okudu kuran nın meali var büyük güzel bir kuran annemin hoşuna gitti güzelmiş bende böyle bir kuran istiyorum meali dedi bende o an içimden anneme hediye etsemmi diye geçirdim sonrada neyse ben ona yeni bir kuran alırım dedim ertesi gün eşimin iş yerine peygamber efendimizin kutlu doğum haftası nedeniyle hediye kuran getirmişler öğlen elinde geldi şaşkınlıkla ve büyük mutlulukla inanamıyorum dedim ben dün anneme kuran almaya niyetlendim bugün hediye geldi yanında bonusu olarakta ilmihal çok güzel bir duygu ve dedim onlarada ben böyle düşünmüştüm ve geldi dedim isteyince oluru anlatmaya çalıştım herkezin dilekleri gerçek olsun mutlu bir gün olsun

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
jormungandr Nickli Üyeden Alıntı
Dün acil bir durum için Ankara'ya gitmiştim.Günübirlik gidip tekrar dönücektim.İşlerimi hallettim ve dönüş biletini almak için internete girdim tabiki tüm biletler satılmış..Aceleye getirdiğimden dönüş biletini almayı unutmuştum ve şimdide bilet yoktu.Bana uyan trenin kalkmasına 3 saat gibi bir süre vardı.Dur bakalım belki bi rezervasyon iptal olur düşüncesiyle biraz daha kurcaladım neti :)sonra dedim neden bir çekim yapmayayım(!)kendimi trene binmiş ve camdan dışarıyı izlerken tasavvur ettim.bunu beş dakika kadar yapmıştım ki akabinde bir yer bosaldı ve biletimi aldım :)Yasa her daim işliyor bunu bilmekte bize sonsuz bir güven veriyor.Yeter ki buna inanalım ve akan bereketi görmeyi başaralım..

Süper olmuş, tebrikler

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Ben ne zamandır mangal yakan biri olsada davet etse diyordum. :) erkek arkadaşım yaptı bizde yedik. Çok inanılmaz güzel pembe bir elbise görmüştüm, ama biz düğün için elbiseyi çoktan almıştık:), bişeyler oldu ve elbiseyi beğenmediğimize karar verdik annemle ve gittik değiştirmeye ama ondan hemen önce annem istersen o beğendiğinide alalım biz belki diğer yerde değiştirmek için güzel birşey bulamayız dedi:) sevinerek o beğendiğim elbisenin olduğu mağazaya gittik. Fiyatlar orda baya iyiydi, elbiselerin hepsi brbirinden güzel, zarif abartısız ve şıktı. Bende birkaç tane daha giydim baktım o arada, annem ne giydiysem beğendi, anne nolur bunuda alalım birini kınaya diğerinide arkadaşlarımın düğününe giyerim dedim, tamam dedi aldık:) ( Bu arada geçen birkaç gün içinde, o mağazanın web sitesinden o elbisenin fotosunu buldum masaüstüne "benim pembe elbisem" diye yazdım:) işte aynen öyle oldu benim pembe elbisem oldu.

vitamin61
Yüzbaşı

Çok sevindim canım süpersin...

jormungandr
Teğmen

arkadaşlar yarım saattir odamın altını üstüne getirdim kaybettiğim hafıza kartını bulmak için.Aramadığım yer kalmadı ve bulamadım.Oturdum ve bulamayacağımı düşünürken birden aklıma yasanın gücü geldi ve moralim bozuk olmasına rağmen çekim yapmaya başladım:kısa bir süre kartı bulduğuma ve dosyalarıma ulasıp onları bilgisayarıma kaydederken tasavvur ettim.Bunu 2-3 dk kadar yapmıştımki odamdaki valizime gözüm ilişti 'bari giysilerimi asayım olayı unutayım' dedim.Gömleğimi asarken nedense ön cebine bakma isteği geldi ve birde ne göreyim hafıza kartım gömleğimin cebinde :D orada olmasına bir anlam veremedim ama yasa yine beni haklı çıkardı :)Moral bozmadan çekimlere devam arkadaşlar ;)