Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2010, 01:22 AM   #9 (permalink)
mendeseva19
Teğmen

mendeseva19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,296
409 Mesajinıza toplam 1,671 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mendeseva19 will become famous soon enoughmendeseva19 will become famous soon enough
Standart Cevap: Kilo almak için olumlamalar.

arkadaşlar bnde kilo alamayanlardanım. Ben arısütü-bal-poleni kullandım.
12000mg olanından verdi aktarcı 18 yaşından büyükk çocuklar içindi. Aktarcı biraz salladı sanırım, dedi ki bana 3 gün içinde farkedilecek etkisini göreceksinz :)
belki de bnde işe yaramadı bilemiorum nese uyku da yapıo buarada fakat gece pek uyuttuğunu söleyemem 12000mg olanı çok etkili olan oyüzden sanırm enerji verdiğinden pek uyuymıosun sabaha doğru anca uyuodum ben.. bn 2 kez kullandım arada 1 ay kullanmamştm almamaştm çünkü ilk kulllanmımda pek bi etki göremeynce moralim bozulmştu..dediğim gbi bnde işe yaramadı ya da bn düzenli kullanmadığım içindir bilemiorm.. fiyatı 15 tl.

Benim kuzenim balık yağından kilo aldı ama teyzem alamadı bünyeyle alakalı sanırım :S bnde kullandım ama alamamştım sanırım 1 ay kullandığım içindir bilemiorum.. ben de çook merak ediorum kilo almak için ne yapmalıyım?
kilo alan arkadaşlardan tavsiye istiyorum
mendeseva19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla