Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-08-2010, 06:27 PM   #3 (permalink)
KusadasiComputer
Moderator

KusadasiComputer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,447
274 Mesajinıza toplam 927 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond reputeKusadasiComputer has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bir Garip Rüya :/

Ben rüya yorumcusu değilim ama bana göre sen bu kişi alt bilincinden silmeye başaramamışsın. Banada Bazen ayni şeyler oluyor eski kiz arkadaslarımı rüyamda görüyorum. Günlük olayları beynin uyurken harmanlamış bana göre. 2 ci kez söylüyorum ben rüya youmcusu veya bu konuda bir geçmiş ve eğitimi olan birisi değilim. Ama Hayatında herşeyin gönlünden geçtiği gibi olmasını dilerim.
KusadasiComputer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla