Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-08-2010, 05:54 PM   #103 (permalink)
yelda_k
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Morliçe :) Tropikal_k

• hüznün yıl dönümü bugun ...
  • nasıl gittigi daha dün gibi aklımdaa hala canımı nasıldaaa yakıooo ...
  • ilk gidişindee 2 ay dedıı 2 ay sonraa eğitimimin en zor kısmı bitiyorrr ..2 ayy berbattt geçti ben yataklardaa resmenn çöktümm sonraaa geldii ...oh dedımm ben naparım sensizzzz sakın bidaa gitmee diee sarılışımmm nerden bilecektimmki son sarılışım oldugunuu 1 haftaa boyunca sürekli görüşüyüruzz edıyoruzzz..sonraa bi gecee aradıı sesii titrioduu resmen yalvardım sessizceee kötü birşeyy olmasın dıeeee ..
  • sonraaa yine gidecektii ama bu eğitimin ne zamn bitecegı bılee belli degildiii sordu gidiyimmi dieee bu onun en büyükk hayaliydii dedimkii gitmee dersemm bunun suçunu ben alamam sonuçtaaa büyük bir çaba sarfettı ve GİTTİ
  • gerimii ? halaa gelecekkkk imzaladığı sözleşmede en fazlaa 2 yıldıı 1 yılı bittii ....bana beni bekle bile diyemedıı onu beklemeemi çokk istermiş ama buna hakkı yokmuşş .....ve gittii işteee
  • ewet bir gün gelecekkk o zamn neler olacakk bilmiyorumm....
YEŞİL onun rengi MOR benimmm
sessizliği seçiyorummm .susmakk uyumak istiyorummm ..lanet okuyup, adak adamakk yada hayal kurmak değil....
  • beynim unutuyorr aslındaa..öle bir özelliğim varkii canımı yaktıklarındaa susuyorumyaa..iştee o insanlarıı bidaa sevesım gelmyorrr ...zatenn bolede bir yapım varr hayatta konuşmuorumm konuşsamdaaa merhabaa teşekkurlerrr dışında kelimee cıkmıor azımdan....
  • bugün amcamlarr iftara davett ettıı en son amcamın kızıyla yaşadığımızz o sorun varyaaa hanii benii ağlattı ,haksızlık yaptıı .ben ise cv vermedım onaa kocasının yanındaa rezıl olmasın dıee..bugun amcamlara gıdesımgelmıyorrr aglayarak indiğim merdivenlerdenn şimdii cıkmak ıstemıyorumm..heee amcamın kızıı yokkk o başka şehirlerde yaşıooo ...
  • AFFETMEKKK ? sevmiyorum benn affetmek yok bendeee ewet hata yapılabilirr ama ..hatanı anlıosann affedılmelii anlamıyosaa kimse kusura bakmasınn ...bendee insanım tüm insanların mayası aynıysaaa yapacak birşeyım yokkk ..
  • egerkii gidende bir suç bulsaydımm ona kızabılseydımmm suan o die birşey kalmıcaktı hayatımdaa..ama bilmiyorduu bu kadar r uzun sureliğinee gidecegını bılmıorduu şimdiden solıyımm gunlugum denızcı faaln degıl
  • gelelimm ilim irfanaa ..canım derslerimm benimmm bugun biracık ihmal ettım onları ama daha cok calısmalıyımm sınav cok cok cok az kaldıı zamn nasıl bu kadar hızlıı ilerliyorr..afallıyorumm.
  • hımm bu arada yatay geçiş başvuru evraklarım ulaşmışş..rabım ne olurr yaa kabul edıleyımm..hayat biraz olsun yardımcı olsun baannna ..
  • yayat giçiş yapmayı seçiyorum
  • başarmayıı seçiyorum
  • atanmayı seçiyorum.
  • hedefimdeki notu almayı seçiyorum
  • daha cok çalışmayı seçiyorum
  • okudugunu unutmayan bir hafıza seçiyorum
  • cağrafyayaı bitirmeyi seçiyorumm.
  • sınava kadar konularımı bir kez daha gözden geçirmeyı seçiyorum
  • mutluluğu seçiyorum
  • iyi insanları seçiyorum.
  • sınavdaa zamnın bana uymasını seçiyorumm.
  • .sınavda heyecanlanmamayı seçiyrorumm.
  • tarihi artıkk fulllemeyi seçiyorumm
  • sınavdaa hepsinden beklediğimden fazla net yapmayı seçiyorumm.
  • vede kendimi mutlu etmeyi seçiyorumm

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla