Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-08-2010, 12:48 AM   #7 (permalink)
bycomedy
Teğmen

bycomedy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 121
54 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bycomedy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

Alıntı:
mmsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende 2011 ygs-lys sınavına gireceğim ticaret meslek lisesi mezunuyum. 4 senelik bir fakülte istiyorum bakalım.
Temel derseniz, Temelim fazla yok sonuçta Meslek lisesi öğrencisiyim ve bizim lise pek fazla ilgilenmediği için bizimle benimde öyle büyük bir temel alabilme şansım olmadı hele gene matematikten gene neredeyse çok düşük bir seviyedeyim siz bana ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz?

Mesala Dershane olarak hangi dershane önerirsiniz benim için ve ben kendi kendime karar kıldım zaten günde 4 5 saat'e yakın ders çalışıp test çözeceğim kendime inanıyorum bunu yapabilirim ama birde temelim olsaydı..

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar..
öncelikle herkese selam bende eşit ağırlık öğrencisiyim 2011 de giricem sosyoloji istiyorum.

mms dostum sana ekolhoca yı önerebilirim videoda ders anlatıyor sanal bir ortamda ben ordan dinliyorum düzenli olarak gerçekten faydalı bir site,ben internetten sipariş edip cd sini almıştım 20 tl ye içinde mat1-mat2-geometri tüm konuların konu anlatım soru çözümleri ve öss de çıkmış soruları var,aynısını sitesindende bulabilirsin cd sinide alabilirsin ben cd sini al derim yoksa kotanın altından kalkılmaz =) ilk başta sırf matematik ağırlıklıydı şimdi türkçe ve edebiyattada konuları eklemişler,edebiyatı hertürlü yaparsın önemli olan matematiğe ağırlık verip fark atmak bence..www.ekolhoca.com ygs-lys ye girecek öğrenciler için paha biçilemezdir