Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-08-2010, 11:40 PM   #29 (permalink)
ceps24
Teğmen

Tesekkür: 72
36 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceps24 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: çok ilginç yaawwww:))

Arkadaşlar ben dün üye oldum ve dün sigara telkini dinlemeye başladım, günde 3 paket sigara içiyorum... İş yerinde aynen devam ediyorum fakat akşam evde telkin açıkken neredeyse içmiyorum ( 2-3 adet ) Ben daha önce sakız,akapunktur ( Ali Sezen ) , bant , vs... denedim , akapunkturda 24 saat içmedim sonra acayip zevk alarak içtim : )) Ama gerçekten telkin işe yarıyor bence.. Bide kendinizi kasmayın kaç saat oldu, yok acaba bırakırmıyım, sigarayı bırakmalıyım vb.. bırakın bunları, açın telkini unutun, tv izleyin, kitap okuyun , isterseniz uyuyun ama bırakın bilinç altınız istediğini yapsın, sigara içmemek istesin.. Ayrıca biz tiryakiler emin olun artık zevk almıyoruz sigaradan, alışkanlıktan istem dışı olarak yakıyoruz nedenli nedensiz.. Bu telkin bıraktıramasa da azalttıracağı kesin ki buda bırakmanın ilk adımı değilmi.. Benim düşüncelerim bunlar herkesin düşüncesine de saygım var... İyi akşamlar, saygılar, hayırlı ramazanlar...
ceps24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla