Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-08-2010, 11:54 AM   #10 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: AFFETME OLUMLAMASI

olumlama dediğimiz şey içimizde hissedersek cümleleri özümsersek işe yarar ..yoksa sadece tekrarlamak bu işi biraz zorlaştırır..yani sen içine sineni söyle ..başkalarının işine yaraması bir kıstas değildir..yaramaması da bir kıstas değildir..ayrıca 'hayır' kiloyla bazen somut olarak ölçülmez..değişim kendimiz tarafından görülmeye bilir bile bazen..

ben seni seviyorum lütfen beni affet özür dilerim teşekkür ederim cümlelerini özümseyerek anlayarak söyleyen herkesin başarıya ulaştığını gördüm..kendim dahil..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla