Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-07-2010, 12:18 AM   #15 (permalink)
elisya
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough
Standart Cevap: elisya nın seyir defteri

Bi kaç gündür kafam çok yoğun. iş yerindede her şey üstüste geldi çok yoruldum. Gündüz telkinlerimi dinleyemiyorum. akşam dinleyebiliyorum.
artık neyi ne zaman dinleyeceğimi anladım. Akşam yatarken ney müziğini dinliyorum hem rahatlatıyo hemde hemen uyuyabiliyorum. Güdüzde tabi eğer işten vakit bulursam sabah uyandığımda ve iş yerinde doğa müziğini koyuyorum. Harika geliyo .

Mesela bugün çok yoğundum.... iş ile ilgili bir sürüde şeyler unuttum patron bile söylendi bu ne dalgınlık böle dedi ne bileyim kafam çok yoğun diyemedim ( içimde kaldı yahu..)
neysem o yoğunluktan eve gelipte akşam şu kuş cıvıltılı doğa muziği dinliyorum
tıpkı bir meditasyon gibi geliyo bana.. hep tek başıma bir adada huzur içinde denizin sesini dinliyip rahatlıyormuşum gibi geliyo.
birazdan yatıcam ney müziğim sabaha kadar açık ...

bugün çakra açma muziği dinlemedim.. bi kaç gün ara vericem ama bu sırada çakra ile ilgili daha çok bilgi öğrenicem.

bu arada akşam muziğin sesi çok kısık geldi bana uyurken biraz fazla kısmışım ama genede duyuluyordu. genede alttaki telkinler bende etkili olmuşmudur. yoksa duyulmamış mıdır :(((
elisya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla