Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-07-2010, 11:43 PM   #20 (permalink)
Nefti_
Teğmen

Tesekkür: 252
125 Mesajinıza toplam 575 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nefti_ will become famous soon enoughNefti_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Çıtır çıtır Kızılay simiti gibidir küçük mutluluklar..

Bu saatte ilk defa günlüğüme bir şeyler karalıyorum..Az önce elisya'nın günlüğüne şöyle bir göz attım.Ben de gece yatarken kulaklıkla telkinleri dinliyordum tabi sabah kalktığımda kulaklıklar çıkmış oluyordu kulağımdan.Kaç saat dinlediğimi bilemiyorum,zannediyordum ki uzun zaman dinlememe rağmen etkisi kısa süreli oluyor,meğerse dinleyemiyormuşum.Hopörlörle dinlemek hiç aklıma gelmediBiraz önce mutluluk telkinini,kendine güven,sosyallik arttırıcı,başkalarının düşüncelerini önemsememe,topluluk karşısında konuşabilme telkinlerini indirdim.Baya kalabalık bir liste olmuş Hepsine ihtiyacım var ama nasıl dinleyeceğimi bilemiyorum.Hepsini dinlemeli miyim yoksa sırayla yani birini belli bir zaman dinledikten sonra diğerini mi eklemeliyim.İnsanoğluyuz işte aç gözlülük yapıp hepsinden istiyoruz:)) Bir de ego güçlendiricinin ve suçluluk telkinlerinin tüm versiyonlarını dinlemiştim.Hepsinden ayrı ayrı tadlar almıştım.Gece ney versiyonunu dinleyip gündüz diğer versiyonlarını dinlemek daha rahatlatıcı olacaktırDiğer arkadşların günlüklerini okumanın böyle faydaları da oluyor tabi fikirlerini uygulamak gibi Şu telkinleri de bir sıraya koysam kendimi daha iyi hissedeceğim.:) Gece tavuğu olmaya adayım herhalde
Nefti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla