Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2010, 03:44 PM   #4 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: Kuantum İyileşme

Değişimin bizim doğamızın bir parçası olduğunu fark ettim. Sadece kendimizi doğru yöne doğru yönlendirip gerçekleştirmek istediğimiz şeye doğru hareket etmemiz gerekiyor. Nerede olduğumuzu kabul etmek ve onunla barışmak zorundayız. Sonra gücü bulur ve değiştirmeye çalışırız.

• Dinle ve öğren.
  • Amacını belirle.
  • Bir plan yap.
  • Harekete geç.
Sürekli kendimi didiklemedim,sadece öğrendiklerimi düşündüm. Ve enerjimin iyileşme yönünde hareket ettiğini hissettim,sadece buna güvenerek oraya vardım...

Kendime olduğum yerde olmak ve kendi yolumda gitmek için izin verdim. Bunu çok büyük bir adım olarak algılasaydım, büyük olasılıkla eski alışkanlığım depreşecekti ama kendimi doğru yolda gördüğüm için kendimi iyi hissettim ve kendimi düzenli olarak doğru yönde ilerlemek için ittim.

...Dürüst bir araştırma yapıp nereye gitmek istediğimize dair bir harita çıkararak gelişimimizi hızlandırabiliriz.....

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla