Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2010, 10:43 AM   #2 (permalink)
karavan
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice
Standart Cevap: İmkanım olsaydı çocukluğumu değiştirebilseydim.

Alıntı:
fgceker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili karavan;

22 gün içerisinde yaşadıklarınızı o kadar güzel ve net bir şekilde anlatmışsınız ki okurken büyük bir zevk aldım ve sizinle bir kez daha gurur duydum

Kendinizin bu kadar farkında olmanız ve attığınız her adımın farkında olarak atmanız beni çok mutlu etti.İşte dedim keşke herkes böyle kendi içine dönerek kendisini gözlemleye bilse ve bu kadar herşeyin farkında olabilse

Yaşadıklarınızı o kadar güzel gözlemliyorsunuz ki size imrenmeden edemiyorum....

Daha büyük adımların ve başarıların tamda kapınızın önünde olduğundan artık çok eminim...

Bir söz vardır''Gideceği limanı bilen gemiye hiç bir fırtına,hiç bir rüzgar engel olamaz''...

İşte sizde gitmek istediğiniz limanı çok iyi biliyorsunuz ve karşınıza çıkabilecek hiç bir engel sizi bu yoldan döndürmeyi başaramayacak...Çünkü o yoldaki tüm fırtınalara dayanacak yürek sizde fazlasıyla var

Yolunuz her daim açık ve sevgiyle dolu olsun

Sevgili fgceker,

Öncelikle hoigeldiniz.Umarım dileğinizce bir tatil yapmışsınızdır.Allah içinize sindirsin.
Sitedeki yokluğunu hissettiren bir iki gün yazılarıızı görmeyince eksikliğinizi hissetiğimiz arkadaşlarımızdan birisi de sizsiniz.

Eğer bunları yazabildiysem bunu tamamen sizlere borçluyum.Ben dün de vardım ama duygularım hissettiklerim düşüncelerim böyle değildi.
Bunların düzelmesini buradaki arkadaşlarıma sizlere borçluyum.
Günlüğünüzde bahsettiğiniz gibi "Teşekkür ederim iyiki varsın" sekmesini icad eden bulup oraya koyan arkadaşımıza da çok şey borçluyuz.
Yazdıklarımızın okunduğunu bilmek bile bizleri mutlu ediyor.
İlgilenildiğimizi önemsendiğimizi bize hatırlatıyor.
O yüzden bende elimden geldiğince arkadaşlarımın günlüklerini okumaya ve teşekkür etmeye gayret ediyorum.

Tekrar teşekkür ediyorum.

Gerçekten sizler hiçbiryere gitmeyiniz.Biraz bencilce ama öyle.

Biz sizleri hep buralarda görelim varlığınızı hissedelim.

Bu bile bizlere moral kaynağı olması açısından yetiyor.

Sağolun.

İyiki varsınız.