Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2010, 09:04 PM   #26 (permalink)
fgceker
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Alıntı:
inferius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
...2 İLERLEYİŞ 1 GERİLEYİŞ...

Telkinleri çok uzun zamandır dinliyorum etkiler ayen beyan ortada ama yine bir etkisini daha fark ettim bu durum o an bni çok mutlu etti işte o şudur

1) rahat iletişim kurabilen bir insanım ama ne yazık ki bazen bunu başarmaıyorum.artık karşıdakini nasıl büyütüyorsam gözümde …hık huk diyip kalmktan korkuyorum-nitekim korktuklarım başıma gelir nadir de olsa gelirler….

Yine bu his geldi oturdu içime
-ah dedim konuşamıycam ifade edemiycem kendimi kem küm gag guk kalıcam…

Hahahaa korkum bu sefer hayata geçmedi sadece bir ürperti olarak kaldı içimde…..
Konuştum hemde cümleleri dizerken ki rahatlığıma hayret ederek o kadar insanın içinde konuşabildim….gülümseyen bakışlarda gördüğüm takdir di
Bnde kendimi takdir ettim =)))

2) bunu buraya yazmaktan büyük bir haz duymaktayım….
Gnlerm ne kadar berbat geçerse geçsn (bliyorsunz dalgalanmlar devam ediyor)
Sürekli düşünüyorum olumlusunu olumlu sonucu ve ilerleyişi
Artık bunu alışkanlık haline getirebildiğimi haykırmak istiyorum….
Kızgın anında bile insanın kendine sakin ol düşün ve hemn bul bir gzl sonuç demesi ve duygularını dnştürebilmesi mükemmel
Anladım ki kmse bn istemediğim sürece bana zarar veremez ve bni sinirlendiremez ….

Ohhhh

Gerileyiş…..

1)
Bir eleştiri yanlış olan…
Boğazımda düğümlenen bir yumak
Aşırı bastıran üzüntü hali
Neyse ki ardından hızla gelen bilinçli sakinleşme …
Ve eleştriye karşı yapıcı cevap
Rahatlama…

Dugularımın hala bir anda setleşip canımı yakması üzücü ama değişen şeyler gibi bunuda dönüşüme uğratabilirm

Ümitvarız…

Sanırım önceki hayatlarından birinde mehter takımının üyesi falandın canımm baksana 2 ileri bir geri

Şaka bir yana bu gelişmelere çok ama çoook sevindim-her ne kadar günler sonrasından takip ediyor olabilsemde-- sonuçta yaptığım matematik hesabına göre sen 1-0 öndesin şu anda

Günler önceki başlangıç noktandan bir adım daha ileriye gitmiş durumdasın ve bu harikadan bile daha güzel bir haber bence

Biliyorsun ki seni üzen yada gerilemene sebep olan herşeyi geri dönüşüm için meleklere emanet edebilirsin .....Hadiiii daha ne bekliyorsun,hemen onları çöp poşetine doldur ve harika süprizler olarak hayatına geri dönebilsinler

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla