Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-08-2008, 01:34 AM   #12 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bigci'mizin Doğum Günü Partisi

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı
nice mutlu yıllara bigci'cim yani serkancım....

kalbi iyilikle çarpan iyi niyetli kardeşim...

hayatın sana en çok istediğin güzellikleri en kısa zamanda vermesi dileğiyle...iyiki doğdun...iyi ki varsın... mutluluk huzur sağlık sıhhat bolluk ve bereket dilerim...ailen ve tüm sevdiklerinle... super
[b]
suızi ablam suzi teyzem suzi annem gerçekden cok sagollll gerçekden sende kalbinde iyilik tomurcukları yükselen bi ablamsınn seninde ne zaman rumuzunu görsem suzannnn suziii suzan suzii sarkısı aklıma geliyodu böhüre böhüre aglıyodum ama artık o sarkı gelmiyo senin rumuzunu ne zaman görsemm örnek alınası bi insan işte eli öpülecek kadın diyorum elini öpmeyim yananı öpüyüm sen şimdi bozuk yok bayramda gel dersin ablam benim canım ablam her daim mutlu ol her zaman mutlu görmek istiyorum seni ısıgınla yolumu aydınlat bana dersler ver

Alıntı:
pamukk Nickli Üyeden Alıntı
Serkancım abla deme anlaştık mı super ,insan 30 a yaklaştıkça daha mı alıngan oluyo,daha mı hüzünlü bilmiyorum ben çok küçüğüm ruhen daha ,partiye devam o zaman

Bu arada,çok güzel şeyler yazmışsın benim için çok duygulandım Serkan , yazdıkların benim de moralimi yükseltti ,sana daha çok emeğimin geçmesini dilerdim fırsat bulamadım ama bundan sonra inşallah arkadaşım
[b]
tamam ablacım aaa pardon abla diyoz gene ne deyim sana pambuk diyimmi ama kedi ismi oldu ben sana en iyisi prenses of the hayatım degisdi diyim ama buda at ismi gibi oldu ben sana en iyisi iyilik periliçesi diyim en iyisi bu cunku o kadar iyi o kadar guler yuzlu iyi kalpli birisinki senden aldıgım pozitif enerji o kadar yüksekki içime sıgmıyor sarkı armagan ederek devam edelim

ceylan: içim içime sıgmıyor sana gelsin