Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-08-2008, 01:07 AM   #9 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bigci'mizin Doğum Günü Partisi

Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı
iyiki doğdun Serkaaaaan

Bu pastan

Hediye Paketin

Bu da paketin içinden çıkanlar

MUTLU YILLAR

offf ben o pastayi yerimmmmmmmmm kalbimden vurdun abla beni biliyon neye dayanamıycamı ve rc tuning manyagıyım o arabalardan yuzlerce var bende cok sagol ablam ceyrek asr dedim ama 1 assırada inş beraber gireriz ben 100 yasındayken sen 120 felan olacaksın hesapla ona göre kendini biz ölümsüzün sevgi asla ölmez sana karsı o kadar guzel duygular besliyorumki ablam benim canım ablam

Alıntı:
pisimbat Nickli Üyeden Alıntı
mutlu seneler sevdiklerinle huzurlu mutlu yaşlar geçirmen dileğimle
çok sagol kedi ablacıgım ya söylemezsem çatlarım seninle alaksı yok ama seni gördügüm zaman aklıma
1- batmanın düşmanı kedi kadın
2- pasaklım geliyo hatırladınmı iran kedisi bahsetmişdim sana

sende öyle iyimser öyle guzelb i kadınsınki ne kadar tesekkur etsem azdır bunu nasıl ödüycem size onuda bilmiyorum cok sagol gerçekden kedi ablacıgım

Alıntı:
pamukk Nickli Üyeden Alıntı
Serkan hayatın güzel ,sağlıklı ,mutlu ,huzurlu ,dileklerinden hayırlı olanların gerçekleştiği günler getirsin karşına ...

Bu dünyada geçirdiğin günlerin aldığın nefesin değerini bilerek huzurla yaşa inşallah (Kendime de dokunduruyorum ha çuvaldızı yanlış anlama benim de değerini bilmem lazım ,bu dünyadaki zamanımızın kıymetini hatırlatmamız lazım birbirimize arasıra )

Mazhar Alanson'dan :Güzel Günler Seni Bekler...Eyvallah Dersin Geçer Gider

ablam canım ablam rumuzun gbi pamuk gibi pamuk kalpli bi ablasın öyle iyimser öyle güzel bi ablasınki emeklerini nasıl ödeyecegimi bilmiorrumm dedimya çeyrek asır

25 den gün aldık her halde kafam karısdı öyle bi şey işte 84 lüyüm yani

meslegim sagolsun basbakanından cumhur baskanın sanatcısından hayat kadının ne bileyim katilinden hırsızına milyonlarca insanla tanısdım psikologundan köşe yazarlarına tanımadıgım insan kalmadı ama burda tanıdıgım insanlar kadar iyimser bi insana raslamadım sende o iyimser insanlarda basda cekiyosun bende sana su sarkıyı armagan ediyimm ediyim ediyim

alemin kralından büyük babadan:: sayın arkadaşım osman iyiki varsın ablacıgım