Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-08-2008, 12:35 AM   #5 (permalink)
bigci
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bigci'mizin Doğum Günü Partisi

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Çok şaşıracağına eminim bu konuyu açanın ben olduğum için.Sana bir mesaj atmayı düşünüyordum ama buraya yazmak bana göre en doğrusu.Senin özünde iyi bir insan olduğunu biliyorum.Ama inan ablalarda yanlış yapabilir,kalp kırabilir.Kalbini kırdığım için senden özür diliyorum.Bazen sert davranabiliyorum,tamam tamam çoğu zaman. Ama inan benimde içimde bir kötülük yok tek istediğim iyi olman.

İster kabul et,istersen konuyu sildir başkası açsın.Ama doğum gününü ilk kutlayan ben olmak istedim.Ve ablan olarak senin hayatında yer almaya devam etmek istediğimi bilmeni.

Doğum günün kutlu olsun Serkan.Hayatında hep mutlu ve huzurlu ol.Sağlıklı,neşeli,bol gülmeli koca bir ömür diliyorum sana.

Belgin.
[b]
ben Hiç kimse hatırlamıycak derken en tahmin etmedigim kişi sen ilk kutladı gerçekden cok tesekkur ederim duygulandırdın ve aglattın beni . ben sana herzaman dedim her zamanki diyorum

SEN BENİM ABLAMSINNNN

bi insan sevgilisinimi sever yada kankasınımı yada ne bileyim hani bazı tipler vardır bazı sanatcılara tapar tarkan felan filan bagırırlar konserlerinde felan ama bi insan anası babası özzz ve öz aynı anadan babadan kardeşlerini nasıl sever ? yani bi insan ailesini ne kadar sever

işte ben de seni ve hayatımdegişdi ailesini kendim ailem gibi seviyorum burayı bi aile kabul ediyorum diyip sıradan bi laf soylemiyorum o zaman ayrı bi aileye giriyo burası benim ailemin bi ferdi gibi ve o listede ilk 5 de sen varsın ve hep oldun olacaksında hatta ilk 4 desin.

hayatım boyunca hiç gülmedim ama sizin sayenizde bundan sonraki hayatımda gülecem inş

Alıntı:
cedrus48 Nickli Üyeden Alıntı
İkinci olarak kutlayanda ben olayım ama şunu bil biz burada bir aileyiz hepimiz bu ailenin bir ferdiyiz zaman zaman istemeden kalbimizi kırsakta biz aileyiz birbirimizi affedip kenetlenmeliyiz iyiki doğdun dostum
[b]
sen hiç annene ablana bagırmadınmı aile arasında ufak tefek atışmalar olur daha dün anneeeeee bu yemek niye bu kadar tuzluuuuu diye bagırdım bi şey olmadı sadece kafama bi terlik yedim sonra yemegi begenmedim diye sosis kızartdı annem bana onu yedim burası benim ailem her zaman ufak tefek atısmalar olur dobi bile ara sıra kokoşluk yapıp elimi ısırıyo

Alıntı:
maxim Nickli Üyeden Alıntı
mutlu yıllar sevgili bigci

sevgiyle kalın.....
[b]

teşekkur ederim mutlu bi yıldı gerçekden gerçi son bi kaç ay mutluydu ama o son bi kaç ayı yani bu siteye üye oldugum günden itibaren geçen seneyi bi ömre degişebilirim
Alıntı:
maxim Nickli Üyeden Alıntı
has..tr.... mi???
ablacıgım zehrayla telefonda konusurken brden agızımdan pırtdı özür dilerim günlügüme yazcam o mevzuyu

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
şu anda bende hüngür fışkırık vaziyetlerdeyim

OĞLUŞUM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN TÜM DİLEKLERİN TEZ GÜNDE GERÇEKLEŞSİN..

belginim çok teşekkür ederim, senin ipek gibi bir kalbin olduğunu biliyorum..bunu sergilemekten yüksünmediğin için..oğluşum çok teşekkür ederim..üzülsende ben üzüldüm oda üzülsün demediğin için...bu gün hepimize kutlu olsun..çünkü bu gün herkes yüreğindeki güzellik adına ne varsa ortaya koymaya karar verdiği için...hepimize saygılı sevgiler

[b]
sagol annecim hani bi insan anne şevkatini baska bi insanda nasıl görür derdim sende görüyorum benim ablam 34 yasında 2 tane cocugu var ben annemle konusmadıklarımı ona acıyorum o hem bi abla hem anne şevkatiyle yaklasıyo bana benim 2. annem öz ablam ve sen sin sen benim öz annem öz ablam her seyimsin kısacaı ablacım annecim guzin abla diyebilirim sen o kadar iyimser potansiyel birisinki bunu sana anlatamam ablacıgım iyiki varsın bu dunyada .

bu gun gerçekden şok oldum çeyrek asır oldum su an ama hayatımın en guzel dogum günüydü bu