Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-08-2008, 07:12 PM   #37 (permalink)
siyah_inci
Teğmen

siyah_inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
44 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah_inci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Olumlu İçsel Konuşmaların Önemi

Alıntı:
skorpy Nickli Üyeden Alıntı
kendime sesleniyorum artık hiçbirşeyden kormuyorsun sen bundan sonra kolay pes etmeyeceksin ufak bir sıkıntıda havlu atmayacaksın sonuna kadar maça devam dimdik ayakta duracaksın ve şu sözü söyleyeceksin ben her türlü olumsuzluğa rağmen süperim korkudan korkmayacaksın korktuğun başına gelse bile hergün ölmektense birkere dirileceksin ve dünyaya
mutluluk gözlüğünden bakacaksın artık sana taviz vermek yok senin amirin benim ve ben ne istersem onu yapacaksın zor durumda kaldığında kimseye sığınmayacaksın sen hürsün ve hertürlü emrimi yerine getirmeye hazırsın artık olayların olumlu yönlerine bakacaksın geçmişi unutacaksın geleceğe güvenla bakacaksın aldırmayacaksın hiçbirşeye dolu dolu yaşayacaksın aptal gibi davranmayacaksın içimden geldi yazdım
evet bunu sevdim...çok güzel...bende böyle yapıyorum bikaç gündür...buna benzer şeyler söylüyorum kendime arada...

sanki daha umutlu daha bir içsel huzuru buldum gibi....bide şu telkinlere alışabilsem...

şuan dinliyorum mesela...ama öyle saatlerce dinleyemiyorum..uyurken hele hiç dinleyemem ben...

zaten mp4 ümde bozuk...dinleme imkanım yok yani....