Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-07-2010, 10:15 AM   #1053 (permalink)
can_can_ny
Teğmen

can_can_ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 61
117 Mesajinıza toplam 523 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
can_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nice
Standart Cevap: bu gün ne için şükrettiniz

Bugün sahip olduğum ve olacağım herşey için şükrediyorum,Konuşabildiğim için,görebildiğim için,yürüyebildiğim için ,yatağımdan sağlıklı kalkabildiğim için,mükemmel bir aileye sahip olduğum için,güzel bir işim olduğu için,sevgime sevgiyle karşılık veren bir sevgilim olduğu için,hayata mutlu gözlerle bakabilidğim için,duyabilidiğim için,insanları sevdiğim için,çevremde sevilen bri insan olduğum için,temiz kalpli ve iyi niyetli olduğum için,bolluk içinde olduğum için,hayatın bana verdiği tüm güzellekleri görüp yaşabildiğim için en önemlisi yaşamanın ne kadar güzel bir şey olduğunu bildiğim için ve nefes alabildiğim için,kendimi telkin edebildiğim için,aklımı kullanabilidğim için ,güzel bir kadın olduğum için,dinime,bayrağıma,vatanıma,inançlı ve duyarlı bir Türk vatandaşı olduğum için şükrediyorum.

" Her yeni günün başlangıcında ve bitiminde sevdiklerimin ve kendimin sağlıklı nefes alarak hayata devam ettiğimizi bilerek yaşadığım için şükrediyorum. "

can_can_ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla