Konu: Neler oluyor
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2010, 12:19 PM   #3 (permalink)
ismira
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart Cevap: Neler oluyor

Sevgili debiantech, benim de benzer deneyimlerim oldu ve oluyor.
Reikiyle tanışmam daha eski olmakla birlikte reiki2 ile mental çalışmalarımı son bir yıldır arttırdım. Her çalıştığım konuda ilk günler senin de belirttiğin şekilde depressif haller oluşuyor, ben vazgeçmeksizin şifa göndermeye devam ediyorum, beklentisizce, sonuca odaklanmadan...İlerleyen günlerde uygulamaya devam ettikçe enerjim açılıyor, giderek hafifleme hissediyorum. Bir süre sonra iyileşmenin gerçekleştiğini hayatta gerçekleşen durumla test etmiş oluyorum. Deneyimlerime göre, şifa tepkisi olarak önce olumsuzluklar su yüzüne çıkıyor ve giderek şifalandırılıyor. Çalkantı geçici. Bunu bildiğim için güvenle yoluma devam ediyorum.O yüzden bence yaşadıkların tam da iyileşme yolunda olduğunun göstergesi. Yani hayra alamet. Devam edersen çok iyi sonuçlar alacağından eminim.Sevgiler...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla