Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-06-2010, 02:34 AM   #47 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile Cevap: 2010 yeni yıl hediyesi : geçmiş gelecek ve şimdi: kutsal 3

sevgili DeLiTaY21merhabalar..

mümkünse ilk başladığında 3 hafta aralıksız devam et.. ilk hafta uyanıkken yap sanda diğer günlerde uyurken kısık sesle başucunda çalması devamlılık için kolaylık sağlayacaktır..

örneğin bu meditasyon da benim listemde var.. bireysel olarak telkinlerimle ve olumlamalarımla karışık bir listem var.. özellikle onu dinlemek için bir zaman ayırmadan bilgisayar başındayken arada oda çalıyor ve bilinçaltım onu duyuyor...

eğer bir konuda gerçekten affetmekte zorlandığım bir şeyler yaşıyorsam o zaman tıpkı ilk günler yaptığım gibi; normal meditasyon ritüelimi gerçekleştiriyorum;

bir mum yakıp affetmem gereken konu ya da kişilerle yüzleşerek bağlarımı kesiyorum..

yaşamında her yeni günün güzelliklerle şekillenmesi dileklerimle..

sevgiler..