Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-06-2010, 03:54 PM   #9 (permalink)
Bilge İnan
Moderator

Bilge İnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
306 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud ofBilge İnan has much to be proud of
Standart Cevap: Bilge'nin Günlüğü

Alıntı:
Lorennao7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkür ederim melinda senin günlüğünü sonuna kadar okudum zaman zaan sende kendini sorgulamışsın . herhalde benimkide öyle birşeydi şimdi daha iyi hissediyorum (:

Sorgulamalar bitmez ki sevgili Bilge :) Hiç bitmiyor, bitecek gibi görünmüyor... İnsan kendini bütüne ermiş gibi hissederken bir anda isyankar ve inançsız bir hale gelebiliyor. Tamam, aştım dağı derken bir anda yine yere çakılabiliyor.

İnsan istediğini mi çeker, hayal ettiğini mi kaderini mi yaşar henüz bilemiyorum ama bildiğim tek şey, iyi ve güzel şeyler düşünmenin iyi hissettirdiği ve iyi hissetmenin sağlığa yararlı olduğu :)

Sevgiyle...