Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-06-2010, 03:24 PM   #6 (permalink)
Lorennao7
Teğmen

Tesekkür: 91
109 Mesajinıza toplam 535 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lorennao7 is on a distinguished road
Standart Cevap: Bilge'nin Günlüğü

Herşeymi bizim içimizde olup bitiyor ? Herkez takma diyor.. Bu kadar kolay birşeymi takmamak ? Unuttum diyince unutabilirmi insan ?

Silinebilirmi herşey saniyesinde ? Geçmiş yok sayılabilirmi ? Yada geçmişin sana getirileri görmezlikden gelinebilirmi? Sokaklarda caddelerde kafelerde gördüğüm güleryüzlü insanlar hepmi mutlu ?

Neden hep gülümsüyorlar. Onların sorunları yokmu ? mükemmelmi hayat. ?

Bu gün kendimi sorguluyorum sürekli.. Neden sorusuyla yıkandım resmen.. Neden böyle yaptım . Neden böyle oldum gibi..
İçimde aşırı bir daralma var. Telkinler bile çare değilmiş gibi .. Belkide suçluluk telkini böyle yaptı beni bilemiyorum..

Bildiğim tek şey Hiçbişey bilmediğim.

Kişilik bozukluğu yaşıyorum bu sıralar.. Tamam değişiyorum diyorum. 2 gün sonra yine aynı bilge. Yine yapıcam diyorum değişicem olucak diyorum . Ama yok hayır
olmuyor. Sanal alemden başka hiçbirşey bana huzur vermiyor . Sanaldanda kopamıyorum artık. Herşey bir bağımlılık gibi cevremde.
Değer verdiğim insanları üzüyorum bu şekilde biliyorum ama değişemiyorum..
Günlerim çok monoton.. Belkide bu yüzden değişemiyorum. Hiçbir aktivitem yok. Eger cok hareket ettiğimde hastanelik olmıcak olsaydım
dans derslerime başlardım ama hastalıgım yüzünden onuda bıraktım.. Zaten bu hastalık neyi bıraktırmadıki bende..

Bu günümü anlatan kelimem '' Kararsızlık '' ..

Yiğitlik intikam almak değil , tahammül etmektir.

Daha iyi, iyinin düşmanıdır.

William Shakespeare.
Lorennao7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla