Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2010, 05:42 PM   #42 (permalink)
aysegul_tirtil
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future
Standart Cevap: gönül sevmek için neden hep imkansızı secer bilmek istiyorum ...

Alıntı:
teoman_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu ifade ilgimi çekti,

ben sıradan biriyim, angelina da sıradan biri
ama malesef brad benden önce davranmış

bir konuda sana katılıyorum.
çekim yasasının ne olduğunu ve nasıl çalıştığını birçoğumuz bilmiyoruz veya bilgilerimiz eksik ya da yanlış.

bana göre çekim yasası mekanizmasının nasıl olduğunu anlamaya çalışmak o mekanizmanın çalışmamasına neden olacaktır. çünkü bilgi; müdahale demektir. bilgi kontrol etme ihtiyacından doğar.
bu konuda az şey bilme ve serbest bırakma yanlısıyım. bırakalım evren işini nasıl yapıyorsa o şekilde yapsın...

çekim yasasının, ayşegül tirtil'in hayatında uygulama alanı bulup bulmaması kişisel bir durum ve konumuz dışında kalıyor.
bir insanın çekim yasasını bilmesi ile çekim yasasını çalıştırarak kendi hayatını renkledirmesi iki farklı durumdur. benim anladığım aysegül tirtil, çekim yasasının yanlış bilindiğine ve araştırma yapmak için yeterli kaynak olduğuna dikkat çekiyor. haklı da...
ancak aysegül tirtil'in hayatinin burada tartışma konusu yapılmaması gerekir...
bende sana katılıyorum teoman bey:) basit herzaman iyidir yeterki istedigin herseyin bütünün hayrına olmak kosula sana verılecegıne inanman ve güvenip serbest bırakmandır.bın angelına feda olsun sana
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla