Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-06-2010, 01:51 AM   #13 (permalink)
tanyeri
Teğmen

tanyeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
93 Mesajinıza toplam 447 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tanyeri is an unknown quantity at this point
Unhappy Cevap: Evliliklerde kayınvlide kayınpeder faktörü

ben de yeni evliyim.bu konu yüzünden eşimle cok şiddetli tartıstıgımzıı ayrılma kararı aldıgımızı hatırlıyorum.eşim benım annemi arayıp sormuyor ve benım ailemle sık sık görüşmemi istemiyor.evliliğe allışmam grekiyormuş.annemde bundan şikayetçi beni onlarla gorusturmemesınden ve eşimin onları arayıp sormamasından.bizde bu konuda cokk tartısıyoruz ve anneme kavgalıda olsak herseyın guzel gıttıgını ben kendım gıtmek ıstemedıgımı soyluyorum.eşimle aralarının bozulmasını ıstemıyorum.eşim bana huyunun boyle oldugunu, belkı aileme alışmasının 2 sene alabılecegını soyluyor.fakat kendısı senede bır kere ailesiyle yıllık ıznını gecırmek uzere 15 gun kadar aynı evde bulunmam gerektıgını soyluyor.ben kayınvalıdemı evlenmeden once gunde 3 kez arardım.fakat bu zorlamalar benı sıktı.artık bende gıtmek gorusmek ıstemıyorum ailesiyle.ne zmn o benım ailemle samımı olacak bende o zmn gercekten samımı olabılıcem.yanlıs mı yapıyorum, yanlıslık nerede bılmıyorum ama tek bıldıgım bu durumun benı cok yıprattıgı.keske evlenmeseymısım dedıgım oluyor.Dolayısıylaa heran ayrılcam korkusuyla cocukları cok sevvdıgım halde cocugum olsun ıstemıyorum.
tanyeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla